@RootUnited Nickli kaşardan domain almayın :) (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,221
Rating - 87.5%
İzlediğiniz politika konularınızda yazıyor mu? Domaini alırken belirtiyor musunuz? Hiçbir yerde yazılmayan politika hiçbir yerde işlemez. Böyle eziklere hizmette yok diyip, ticaret gerçekleştirdiniz. O zaman o ticareti sonuçlandıracaksınız.
Alırken sorsaydı, escrow kullansaydı değil mi? diyorsunuz ya escrow kullanmadıysa banane diye. Bu konudada banane deyin yakın arkadaşınız diye sahip çıkıyorsunuz. Karşı taraf iyi niyetle yaklaşsaydı inan ki istediği bütün hizmeti ve ya domaini istediği kadar baska sağlayıcıdan ücretsiz bir şekilde çekerdim.

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Alırken sorsaydı, escrow kullansaydı değil mi? diyorsunuz ya escrow kullanmadıysa banane diye. Bu konudada banane deyin yakın arkadaşınız diye sahip çıkıyorsunuz. Karşı taraf iyi niyetle yaklaşsaydı inan ki istediği bütün hizmeti ve ya domaini istediği kadar baska sağlayıcıdan ücretsiz bir şekilde çekerdim.
yakın arkadaşla alakası bile yok yönetime karışmak ve laf atmak gibi olmasın ama skullz ciddi konularda böyle zamanında benide haksız bulduğu rezil ettiği konular oldu ama adalet yönünden şüphen olmasın

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
ne alaka amcık domainin ne escrowu yapılcak domain dediğin karşı taraf tarafından çekilir ödemesi yapılır sonradan olucak şeyler escrowun elinde olan bişey değil zaten, ayrıca sen satış konusu açabilen bi yavşaksın bu hakkı elde ediyorsan bu tarz şeylerde işini hakkıyla yapmak zorundasın. Sen spy'ın escrow yoksa karışmıyoruz anlayışından istifade edip milleti tokatlamayı madur etmeyi kendine hak görüyorsan banı da hak ediyorsundur. Ya iademi yaparsın yada siktir olup gidersin @SkullZ fazla uzadı amk

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Ya amk onun üstündede kaç tane illegal legal domain satılır diye konun var taşşak mı geçiyorsun 2 saatte kapanıcak domaini kim senden niye alsın amk
Bu arada sen niye dediklerini yapmıyorsun? hani babamı,annemi arayacaktın vesikalık çıkarıcaktın. Spy'dan beni sildirecektin?

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Bunun şikayet konusuyla bi alakası yok paşam burda senin verdiğin hizmetin şikayet konusu var bunla alakalı konuşabilirsin sadece

Credits
823
Rating - 100%
bence root haklı adam konuyu kapattırmış geçerliliği yokki amk. ayrıca s*rgu paneliyle tehdit etmekte nasıl bir ezik düzey bul ara annesini ne diceksin küfür mü ediceksin oglunuz domainimi vermedi mi diceksin. vesikalık çıkarsan ne olucak -ya da tc- sonunda s*rgu paneli bulundurmaktan suçlu sen oluyorsun zaten

pija45 

BACK-END DEV
Credits
26,473
Rating - 100%
Ben de bu adamdan 950tl ye domain açma methodunu satın aldım. 4-5 domain açtım verdiği methoddaki iban patladı. Şimdi yeni iban vermesi gerekiyor ama her yerden engelledi mesajlara dönmüyor.

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
bence para iadesi yapmadığı taktirde perma ban yemeli. para iadesi yaparsa kalsın ama ticareti yasaklansın.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
bence root haklı adam konuyu kapattırmış geçerliliği yokki amk. ayrıca s*rgu paneliyle tehdit etmekte nasıl bir ezik düzey bul ara annesini ne diceksin küfür mü ediceksin oglunuz domainimi vermedi mi diceksin. vesikalık çıkarsan ne olucak -ya da tc- sonunda s*rgu paneli bulundurmaktan suçlu sen oluyorsun zaten
Kimseyi tehdit ettigim yok annenle babanla konuscam dedim neler yaptigini bilsinler oğullarının :)

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
sonuç olarak s*rgu kullanıyorsun yani.
Yo sorgu kullanmam gerekmiyor ? Böyle bişey iddaa etmedim ve bu seni uzaktan yakından alakadar etmiyor. Sana bişeyde açıklamak zorunda değilim olayları saptırmaya çalışmaktan vazgeçin herşey çok açık ve net

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Yo sorgu kullanmam gerekmiyor ? Böyle bişey iddaa etmedim ve bu seni uzaktan yakından alakadar etmiyor. Sana bişeyde açıklamak zorunda değilim olayları saptırmaya çalışmaktan vazgeçin herşey çok açık ve net
başkaları seni haklı görünce alakadar ediyorda adam beni savunurken mi alakadar etmiyor amınakodumun firavunu

Credits
823
Rating - 100%
kanka demiştin badge geçen domain illegaldir çocuk bile anlar diye. ailenin telefon numarası ve vesikalıktan bahsediyorsan çocuk bile anlar s*rgu oldugunu

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
başkaları seni haklı görünce alakadar ediyorda adam beni savunurken mi alakadar etmiyor amınakodumun firavunu
Amına koyduğumun aptalı beni savunan konuyla alakalı savunuyor seni savunan sikimsonik yere atlıyor konuyla ne alakası var amına koyayım seni savunanda en az senin kadar embesil oksijen israfları bi siktirin gidin bitmediniz amk

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Amına koyduğumun aptalı beni savunan konuyla alakalı savunuyor seni savunan sikimsonik yere atlıyor konuyla ne alakası var amına koyayım seni savunanda en az senin kadar embesil oksijen israfları bi siktirin gidin bitmediniz amk
o adamda konuyla ilgili yazdı kodumun körü

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread