@RootUnited Nickli kaşardan domain almayın :) (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
@RootUnited ' adlı kişiden dün domain aldık "KAPANMIYOR" başlığıyla açtığı konuyu görerek :d, 2 saat sonra patladı mesajlarımıza görüldü attı bakmadı ertesi gün yazdı ücretsiz 1 yenileme hakkınız var gibi saçma salan bişey yazdı. Bu tavır karşısında tabiki de sakinliğimi korumadım. Sonrasında yenileme falan yapmicağını cart curt sövmeye başladı :d Şimdi bu kişiyle alakalı herhangi bir şey bilen telegram : mortojose üzerinden ulaşsın bana. Ek olarak tabikide yaptığıyla bırakır mıyım :d Telafi falan istemiyorum iade mi yapacak :) Bu arada beni bilen bilir şikayet konularından olsun, sağdan soldan olsun her zaman hakedene de haketmeyene de hakkını veririm :)

@SkullZ

Last edited by a moderator:

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
@RootUnited ' adlı orospu çocuğundan dün domain aldık "KAPANMIYOR" başlığıyla açtığı konuyu görerek :d, 2 saat sonra patladı mesajlarımıza görüldü attı bakmadı ertesi gün yazdı ücretsiz 1 yenileme hakkınız var gibi sikimsonik bişey yazdı. Bu tavır karşısında tabiki de sakinliğimi korumadım. Sonrasında yenileme falan yapmicağını cart curt sövmeye başladı :d Şimdi bu bacısını siktiğimle alakalı herhangi bir şey bilen telegram : mortojose üzerinden ulaşsın bana. Ek olarak tabikide yaptığıyla bırakır mıyım :d Telafi falan istemiyorum iade mi yapıcak ek olarak bacısınıda sikicem bi kuytuda öğrensin bazı şeyleri :) Bu arada beni bilen bilir şikayet konularından olsun, sağdan soldan olsun her zaman hakedene de haketmeyene de hakkını veririm :)

@SkullZ
Lan yarram hemem acrle et musterilerin link bekliyor amq 😂😂😂😂

Gitti domain onayi amq

Credits
1,221
Rating - 87.5%
@RootUnited açıklama için bekleniyorsun. @MortoJose Ekran görüntüsü ile kanıtları sağlar mısın?
bu arkadaş domaini abuse yedikten sonra bana salak salak konuştuğu için daha sonrasında ailevi küfür ettiği için bende ona yardımcı olmak istemedim sorun bu. Şimdide seni spy'dan silicem gibi vs. sözler yazıyor. Spy'dan mı silecek nerden silecek bekliyorum. Ortalıkta ne dolandırıcılık,tokatçılık vs. var. Hiçbiri yok.

Credits
1,221
Rating - 87.5%
bu arkadaş domaini abuse yedikten sonra bana salak salak konuştuğu için daha sonrasında ailevi küfür ettiği için bende ona yardımcı olmak istemedim sorun bu. Şimdide seni spy'dan silicem gibi vs. sözler yazıyor. Spy'dan mı silecek nerden silecek bekliyorum. Ortalıkta ne dolandırıcılık,tokatçılık vs. var. Hiçbiri yok.
Kapanmıyor başlıklı konum ne zaman açılmış bakar mısın? bu arkadaşın arkadaşına ben yazdım fakat ne illegal onaylı nede kapanmıyor dedim domain alıcakmısınız yazdım oda direkt evet dedi domain sağladık. Kapanmıyor ve ya İllegal onaylı olduğundan bahsetmedim kendiside bahsetmedi.

Credits
3,206
Rating - 80%
Kapanmıyor başlıklı konum ne zaman açılmış bakar mısın? bu arkadaşın arkadaşına ben yazdım fakat ne illegal onaylı nede kapanmıyor dedim domain alıcakmısınız yazdım oda direkt evet dedi domain sağladık. Kapanmıyor ve ya İllegal onaylı olduğundan bahsetmedim kendiside bahsetmedi.
Ucubemisin kanka

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Evet arkadaşlar bu gün sizlerle birlikte hayat sikmece oynuyoruz, bu arkadaşın hala daha kapanmıyor başlıklı domain satış konusu devam ediyor ağzıyla kuş tutsa ne dese boş, öncelikle iademi yapıcaksın ha yok mu @SkullZ eşliğinde şutlanırsın haksız mıyım ? Ha onun dışında hayat sikmece olayımız ayrıyeten devam edicek :))))))))))))))))

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Domaini sağlarken, illegal izinli vs. diyerek sordun mu kendisine hocam?

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Domaini sağlarken, illegal izinli vs. diyerek sordun mu kendisine hocam?
içinde badge geçen bir domainin illegal olduğu zaten çok belli değil mi ? Aptal olsa anlar ki domain zaten illegal bişey içinde kullanılmadı. Hatta domain hiç kullanılmadı sunucuya bağlandı duruyordu öyle tam webmail mx ayarlarını yapıyordum bi baktım domain yok. Boştaki domaininde abuse yemesi 2 saatte ayrı bi trajikomik :d

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
yok hayır sormadım.
İşin başında eğer, söyleseydiniz bu durum hiç yaşanmayacaktı belki de. Alan adını aldığınız firma oto banlamıştır. İade geçmeniz veya telafi olarak, banlanmaması açısından vereceğim şirketten bir domain alırsanız sorunu çözebiliriz

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
İşin başında eğer, söyleseydiniz bu durum hiç yaşanmayacaktı belki de. Alan adını aldığınız firma oto banlamıştır. İade geçmeniz veya telafi olarak, banlanmaması açısından vereceğim şirketten bir domain alırsanız sorunu çözebiliriz
wallah ben telafi istemiyorum iademi yapsın böyle rezil insanlarla iş yapmak istemiyorum

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Niye iade geçeyim hocam telafi açısından bi domain daha çekerdik. Fakat yaptığı amcıklığa bak ne ailevi sövdü saydı bide buna tekrardan hizmet mi sağlayacağım.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
Niye iade geçeyim hocam telafi açısından bi domain daha çekerdik. Fakat yaptığı amcıklığa bak ne ailevi sövdü saydı bide buna tekrardan hizmet mi sağlayacağım.
Taraf tutmak gibi olmasin ama adam parasını vermiş sende hizmet vermişsin yani parasını almışsın sövsede hizmeti sağlamak zorundasın bence uzatmaya gerek yok Telafi değil iade talep ediyor iade sağlayınız.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Çektiğin domain 2 saatte kullanılmadığı halde patladı yarram ne telafi alıcam senden hizmet desen yok berbat rezil vasıfsız herifin tekisin iade sağlican

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Sağlayacağınız son hizmet olur hocam. İade geçmeniz de şu nedenle, ona bağlı değil. İçinde badge geçen bir domain gelmiş ve illegal değil mi diye sormamışsınız. Sorsaydınız konu zaten buraya hiç gelmezdi, ticaret olmazdı. Bu nedenle, iade ya da telafi diyorum. Yoksa, karşı taraf istiyor diye değil.

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Taraf tutmak gibi olmasin ama adam parasını vermiş sende hizmet vermişsin yani parasını almışsın sövsede hizmeti sağlamak zorundasın bence uzatmaya gerek yok Telafi değil iade talep ediyor iade sağlayınız.
iade politikam olsaydı yazardım değil mi? iade yok hocam. Böyle eziklere hizmet'de yok.

Credits
1,221
Rating - 87.5%
Bide taşşak geçer gibi mesajlara görüldü atıp ertesi gün ücretsiz 1 yenileme hakkınız var yazmışsın
Evde değildim, telegram'dan arama yaptığında cevapsız bir arama ise yinede görüldü olarak bütün mesajına görüldü atmam gözüküyor. Haberim olsaydı zaten dönüş yapardım.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
iade politikam olsaydı yazardım değil mi? iade yok hocam. Böyle eziklere hizmet'de yok.
İzlediğiniz politika konularınızda yazıyor mu? Domaini alırken belirtiyor musunuz? Hiçbir yerde yazılmayan politika hiçbir yerde işlemez. Böyle eziklere hizmette yok diyip, ticaret gerçekleştirdiniz. O zaman o ticareti sonuçlandıracaksınız.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Evde değildim, telegram'dan arama yaptığında cevapsız bir arama ise yinede görüldü olarak bütün mesajına görüldü atmam gözüküyor. Haberim olsaydı zaten dönüş yapardım.
Ya bırak bi siktir git iademi geç kaliteden bi haber insanlardan hizmet falan istemiyorum 1 günümü de piç ettin zaten paramı da piç edemezsin

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread