Xenforo-tr.Net - Xenforo Hakkında Her Şey (1 Viewer)

G

ghost-tr

http://xenforo-tr.net

Beyler bir dostumun sitesi sizleride beklerim. Yeni gelişen ve oldukça güzel olan forumumuzun da kullandığı bu xenforo hakkında aradığınız çoğu şeyleri bulabilirsiniz. Bende yazarlık yapıyorum sitede sizlere bu sistem hakkında her şeyi öğretme ve sistem ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak isterim. Bu konuda takıldığınız nokta olursa sorun nerden baksanız 2 yıldır kullanıyorum bende :) az çok biliyoruz her şeyini.

Bug

Credits
2
Rating - 0%
her zaman demişimdir: desteğini verdiğin işin gerçekçi olabilmesi ve mantıken uyuşması için; desteğini verdiğin işin muhakkak bir kopyasını kullanmalısın. Wp yerine xF kullanman daha mantıklı olabilirdi. ama yinede site sahibinin görüşü geçerli olacaktır orası ayrı tabi.
Kolay gelsin. Umarım istediğin yere gelir.

Credits
0
Rating - 0%
Her şey yerli yerinde olmuş. Arkadaşın söylediği gibi küçük bir oynama yaparsan daha güzel olacaktır. Blog içerisinde forum linki koyarak Xenforo kurabilirsin ayrı bir hava oluşturacaktır.

G

ghost-tr

her zaman demişimdir: desteğini verdiğin işin gerçekçi olabilmesi ve mantıken uyuşması için; desteğini verdiğin işin muhakkak bir kopyasını kullanmalısın. Wp yerine xF kullanman daha mantıklı olabilirdi. ama yinede site sahibinin görüşü geçerli olacaktır orası ayrı tabi.
Kolay gelsin. Umarım istediğin yere gelir.

Dediğiniz guzel fakat video çekerken kurdum zaten sitede kurulu forum bölümü orayı yakında aktif edeceğim desteklerinizi beklerim

G

ghost-tr

Her şey yerli yerinde olmuş. Arkadaşın söylediği gibi küçük bir oynama yaparsan daha güzel olacaktır. Blog içerisinde forum linki koyarak Xenforo kurabilirsin ayrı bir hava oluşturacaktır.
Kurulu zaten de ilk basta kurmamamın sebebi video çekerken kurmak ve faydali bir hale getirmekti şuanda kurulu :) sizleride beklerim

Users who are viewing this thread