Windows Defender Destek (1 Viewer)

Credits
31
Rating - 0%
Selamün Aleyküm öncelikle arkadaşlar ben bi ara windows defender'i silmeye çalışmak gibi bir hata yaptım ve şuan sıkıntı yaşıyorum yaşadığım hata güvenlk duvarına girdiğimde bir bakışta güvenlik yazısı geliyor ve o alana erişim sağlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :) Ekran Görüntüsü (2).png

Terorwilson1

SOYTARI
Credits
1,059
Rating - 50%
Selamün Aleyküm öncelikle arkadaşlar ben bi ara windows defender'i silmeye çalışmak gibi bir hata yaptım ve şuan sıkıntı yaşıyorum yaşadığım hata güvenlk duvarına girdiğimde bir bakışta güvenlik yazısı geliyor ve o alana erişim sağlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :) View attachment 35983
Tahminimce başka birtane vürüs koruma programını bilgeseyarınızda kurdugunuz için defender etkisizleşmiş

Credits
40
Rating - 0%
Sistem geri yükleme de sistem dosyaları ve ayarlarını geri yükle de geri yükleme noktasından etkilenen programları seçin sonra sistem korumasını aç yapmayı deneyin

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
wdefender kullanan var mı hala pc ye format atar atmaz direkt yaptığım ilk iş regeditten defender gibi çöp sistem uygulamalarını zükmek çee

Users who are viewing this thread