Vip Bölümü ve Sömürgeciler Hakkında (2 Viewers)

B

Bybadboy

Acolar sitede bazı sömürgenler bulunmakta, paylaşım yapıyoruz 5 dakika geçmeden şifreler değişiyor shell siliniyor ve başka teamlar adına index'ler atılıyor birde kendileri hacklemiş gibi o sitelerde gövde gösterileri yapıyorlar. Zaten biz bu paylaşımları bilmeyenler kurcalasın öğrensin yada link ekleyecekler eklesin zone kasacaklar kassın diye yapıyoruz ancak başka teamlarda kendi adlarına paylaşımlar yapılıp bizim emeklerimiz harcanınca da insanın içinden gelmiyor. Sonuçta ortada bir emek var ve bunun hiçe sayılması can sıkıyor, bilmiyorum başka bu durumdan rahatsız olan varmı ama uzaktan baktığımdan bir çok aktif arkadaşımız rahatsız gibi geldi bana.. Bu yüzden İMT'deki sistemin getirilmesinden yanayım paylaşımlara siteye emek vermeden ulaşılmasın (tabiki belirli kısımlarda) en azından her gelen bi Selamun Aleyküm desin bari öyle dalsın konulara ..
Yönetimin göz önünde bulunduracağını düşünüyorum , iyi forumlar :)

FIRTINA

FIЯTINA
Credits
2
Rating - 0%
Tamamiyle Katılıyorum Şu İllegalizm Kuçusu dreambilmemnesine koduğum buralarda dolaşıyor yakalarsam ben atlayacam ona.

Credits
0
Rating - 0%
aynen kardeş herkez sömürüyor bir paylaşım yapıyoruz araplar biyerden pkkli ibineler biyerden bide lamer tayfalar biyerden paylaşım cacık oluyor :)

G

ghost-tr

Ben konuştum reisle halledicekmis sabah konuştum bu konuyu :) haklısın.

Users who are viewing this thread