Ücretsiz Domain Al (1 Viewer)

Leading

HACKER
Credits
0
Rating - 0%
Bu free .at .gf .ml gibi uzantıları bedavaya satan firmalardaki domainleri uzun vadeli kullanmak istiyorsanız paralı alın yoksa işe yarayan bir domaininizi adamlar premium ile satın alabiliyor. Yani siz free olarak alıyorsunuz ama adamın biri gelip parasıyla o domaini sizden geri alabiliyor emeklerinizde boşa gidiyor teşekkürler konu için.

E

El-Cewad

Bu free .at .gf .ml gibi uzantıları bedavaya satan firmalardaki domainleri uzun vadeli kullanmak istiyorsanız paralı alın yoksa işe yarayan bir domaininizi adamlar premium ile satın alabiliyor. Yani siz free olarak alıyorsunuz ama adamın biri gelip parasıyla o domaini sizden geri alabiliyor emeklerinizde boşa gidiyor teşekkürler konu için.
Katil şuan bi tane .com aldım free yazılanlara göre alan adı transferi varmış ama cix bi domain regledim ha sömürecem orayı eğer transfer işlemine onay veriyorlarsa batıacam firmayı :D

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşın söylediği gibi önemli domainler konusunda açıkçası uygun olmaz. Ayrıca söylediğin transfer olayı yanlış görmedim ise eğer ücretli gibi.

ve bende geçicide olsa güzel bir alan adı aldım. Sponsor olarak host arıyorum şimdi : )

Ayrıca sağolun yorumlardan dolayı.

Credits
0
Rating - 0%
Kampanya halen devam etmektedir. Ayrıca ücretli domainler de var aralarda onları mı aldın mübarek yoksa :D

Credits
0
Rating - 0%
Türkiye'de çok fazla rekabet oldu sanırım herkes yüklenince el attılar olaya, yoksa halen ücretsiz durumda. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınız var ise sizlere yardımcı olsunlar. Ben yardımcı olmak isterim fakat elde telefon numarası kalmadı :)

T

ThemeProf

kampanya 2 gün önce bitti arkadaşlar 1 dolardı eski fiyatına geri döndü.

Users who are viewing this thread