TheWayEnd Veda (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
T

TheWayEnd

Merhaba Kardeşlerim

Ben TheWayEnd

Aktif Hack Alemine Veda Ediyorum.Pasif Olarak Devam Edeceğim.Yani Zone almak yok hack Yok Destek Var Sadece.

Giderken Sizler İçin Program yazdım.Güle Güle Kullanın.

Program İçeriği Aşağıdadır.

• TheWayEnd Googler
  • TheWayEnd URL Temizleyici
  • TheWayEnd Kod Ekleyici
  • TheWayEnd Kod Silici
  • Root Videoları
  • Mass Defance Videoları
  • Oscomerce - OpenCart - Wordpress Shell Upload Videoları
  • Komut Videoları
  • Program Kullanım Videosu
Program Görünüm

z4aMA7.jpg

Download Linki

Bonuslar 20 Adet Shell

Zone-h Poster

Auto Root Perl

Auto Root Perl 2

Net-Cat Back Connect İçin

Forumda Aktif Olarak Rol Almaya Devam Edeceğim.Beni Takip Etmeye Devam Edin.Pişman Olmazsınız . :D

Hakkınızı Helal Ediniz...

http://zone-h.org/archive/notifier=TheWayEnd

The_DeMoN

Dost
Credits
5,000
Rating - 0%
Dur reis daha 100k yapmadın. Bize şimdi lazımsın. Ama ailevi ise yapacak bişey yok. Allah yardımcın olsun. Arayı açma. Gerçekten üzüldüm. Hergün zone-h de 30-40 site alırdın. Seni gördükçe gururlanıyordum valla.

T

TheWayEnd

Dur reis daha 100k yapmadın. Bize şimdi lazımsın. Ama ailevi ise yapacak bişey yok. Allah yardımcın olsun. Arayı açma. Gerçekten üzüldüm. Hergün zone-h de 30-40 site alırdın. Seni gördükçe gururlanıyordum valla.

Gene Buralardayım her zaman destek beni bilirsin dostum.Sadece Hack yapmayacam

Credits
201,695
Rating - 95%
Bende forumu bırakıyosun sandım korktum , defaceyi bırakıyomuşsun daşşağın sağ olsun yeterince daşak şov yaptın zaten , bundan sonra anlaşılan bir eğitmen modunda olacaksın

T

TheWayEnd

Bende forumu bırakıyosun sandım korktum , defaceyi bırakıyomuşsun daşşağın sağ olsun yeterince daşak şov yaptın zaten , bundan sonra anlaşılan bir eğitmen modunda olacaksın

La forumu bırakırmıyım hiç tam destek devam. Aynen öyle eğitmen misali devam kardeşim.

E

El-Cewad

İhtiyar delikanlı ! program çok güzel olmuş abi eline sağlık. Vedalaşmayı sevmediğim için veda konusunda birşey yazmıyorum :D

Credits
228
Rating - 0%
zone-h'da 100k olmadan veda edersin belki ama bizde seni elimizden geldiğince orada yaşatmaya çalışırız reis. sonuç olarak kimsenin bir yere gittiği yok sorun neyden ötürü onuda bilmiyorum ama varsa bir sıkıntın Allah kolaylığını verir elbet. Hakkım benden yana helaldir. spyda estiğin günleri özleyeceğimden adım gibi eminim. bundan sonraki eğitmenlik hayatında başarılar. : )

T

TheWayEnd

zone-h'da 100k olmadan veda edersin belki ama bizde seni elimizden geldiğince orada yaşatmaya çalışırız reis. sonuç olarak kimsenin bir yere gittiği yok sorun neyden ötürü onuda bilmiyorum ama varsa bir sıkıntın Allah kolaylığını verir elbet. Hakkım benden yana helaldir. spyda estiğin günleri özleyeceğimden adım gibi eminim. bundan sonraki eğitmenlik hayatında başarılar. : )

Eywallah Bafralım Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

The_DeMoN

Dost
Credits
5,000
Rating - 0%
50 Site Owned By TheWayEnd diye başlıkları göremeyeceğiz. Artık forumdaki diğer kullanıcalara daha çok görev düşüyor. Milleti foruma çekti, kaç tane yabancı prolar buraya geldiler. Ama eğitmen olarak forumda kalman bile bize yeter dostum. Varlığın yeter.

T

TheWayEnd

50 Site Owned By TheWayEnd diye başlıkları göremeyeceğiz. Artık forumdaki diğer kullanıcalara daha çok görev düşüyor. Milleti foruma çekti, kaç tane yabancı prolar buraya geldiler. Ama eğitmen olarak forumda kalman bile bize yeter dostum. Varlığın yeter.

Eyw. Dostum Teşekkürler Güzel Düşüncelerin İçin

Credits
0
Rating - 0%
Vay TWE Başkan. Forumu bırakmıyor tabiki de - Deface alemini bırakıyor. Hakkımız helal olsun sana kardeşim :)
Tam olarak seni tanımasakda zone-h.org'da başarılarına hastasıyız :D
Allah yar ve yardımcın olsun reel hayatında :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread