Satım steam poi̇nts/puani (1 Viewer)

Sh1estyr

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Credits
7,077
Rating - 100%
STEAM POİNTS/PUANI, STEAM PUANLARI SAYESİNDE PROFİL AVATAR, ARKAPLANLAR, MEVSİMSEL ROZETLER, OYUN PROFİLLERİ, PROFİL VİTRİNLERİ, HAREKETLİ ÇIKARTMALAR, SOHBET EFEKTLERİ, İFADELER SATIN ALABİLİRSİNİZ

10000 STEAM PUANI 65₺
20000 STEAM PUANI 120₺
30000 STEAM PUANI 170₺
40000 STEAM PUANI 220₺
50000 STEAM PUANI 270₺

Steam Puanı nedir?:

Hareketli profil arka planı, mevsimsel profil, hareketli avatar, ek profil vitrini gibi birçok ürün steam puanı ile alınabilliyor.

Tüm ürünleri linkten inceleyebilirsiniz: https://store.steampowered.com/points/shop adresine giderek inceleyebilirsiniz.

Ödüller ne işe yarar?:

-Profilinize, incelemelerinize, ekran görüntülerinize, rehberlerinize vs. ödül atılabilmektedir.

Teslimat nasıl işler:

-Üstte de bahsettiğim gibi istediğiniz yere ödül atarak size satın aldığınız kadar puan aktarıyorum. Özel bir isteğiniz yoksa satın aldıktan sonra profil linki göndermeniz yeterlidir.

-14 gün Steamin belirlediği bir süredir ve bu süreçte benim herhangi bir müdahale hakkım yoktur. Size attığım ödülleri hiçbir şekilde iptal edemem veya hızlandıramam. KAÇ PUAN ALIRSANIZ HESABINIZA O KADAR PUAN GÖNDERİLİR, 5 BİN ALDIYSANIZ 5 BİN, 10 BİN ALDIYSANIZ 10 BİN(STEAM KOMİSYONUNU BEN KARŞILIYORUM !)

-Aynı ödüller yalnız bir defa veriliyor ancak birden fazla depo hesabımda ve arkadaşlarımın hesaplarında puan bulunduğundan isteğiniz üzerine çoklu ödül atabilirim.

escrow kabul...

Aktif Saat: 18:30 - 00:00

İletişim tg : DamionCreeck

Last edited:

Users who are viewing this thread