Site hackleyemiyorum ! (1 Viewer)

Scorpiol

Forumda Yeni
Credits
0
Rating - 0%
Ulan yazmim yazmim diyorum amina koyayim konusmim diyorum ama boyle kendini kucuk dusuren insanlara aciyorum.

Ulan allah sana beyin vermis.
Youtubede birsuru video var; abi izledim hepsini deme sikerim yalanini.
Makale oku desek; abi valla okuyorum ama olmuyor deme , demeki okudugun seyi anlamiyosun .
Sitede 2 gun takiliosun, hack yapamiom diosun.
Sitede herkez emek vererek makale yazio, bilgi paylasio, video cekio gosteriyo bunlari oturup okumuyosunuz, izlemiyosunuz, vakit harcayip birseyler icin ugrasmiyosunuz, birden caba gostermeden hacker olmak istiyosunuz.
Biri der sql ogren hacklemedigin site kalmaz.
Zart dir zurtdur.
Beyler bakin.
Hedef site herzaman hacklencek diye bir olay yok.
Hedef belirlersin, hedef hanki script kurulu incelersin ona gore exploit ararsin, olmadi server bakarsin kactane site var, serverdeki sitelerden birine girip shell sokabilirsin, ordan senin hedef sitenin config cekip veya direk index basabilirsin.
Ama bunlari yapmadan ogrenmeden once shell kullanmayi ogren hedef server girdikden snra shell kullanmayi bilmiyosanda bi sik yapamazsin.

Oku, anla, uygula .
Hadi selametle
Bidaha sinirlendirmeyin beni.
Paşam Hayrola Ne Bu Sinir

I

Isko~

Cocugun actigi konulardan biri hedef hack .
Uzun uzun yzmis veya kopyalamis.
Ama buraya gelip hack yapamiom demis.
Ben simdi sinirlenmimde napim , kufur iyi deildir ama bolelerin amina koyim :D

A

AKI-BEY

Cocugun actigi konulardan biri hedef hack .
Uzun uzun yzmis veya kopyalamis.
Ama buraya gelip hack yapamiom demis.
Ben simdi sinirlenmimde napim , kufur iyi deildir ama bolelerin amina koyim :D
:D:D

Credits
0
Rating - 0%
Çok iyi anlıyorum bende hackeleyemiyorum ne kadar denediysem brute forceden yarar gelmiyor havij (sql açığı) desen hiç olmuyor :(

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Çok iyi anlıyorum bende hackeleyemiyorum ne kadar denediysem brute forceden yarar gelmiyor havij (sql açığı) desen hiç olmuyor :(
kardeşim hemen olacak diye birşey yok git araştır bilgi topla öğrenirsin zaten youtbeye yaz kali linux sql map kullanımı diye öğrenirsin

Credits
0
Rating - 0%
Vector çok haklı kimi eğitsin en iyi yol kendin öğrenmendir başkalarına bakıp taklit ederek öğrenilmez tabi birisi bana sunsa bu teklifi kabul ederim fakat taklitten bir şey getirmez yol gösterirse o ayrı mesele

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Vector çok haklı kimi eğitsin en iyi yol kendin öğrenmendir başkalarına bakıp taklit ederek öğrenilmez tabi birisi bana sunsa bu teklifi kabul ederim fakat taklitten bir şey getirmez yol gösterirse o ayrı mesele
Taklit et demiyoruz kardeşim ki bilgi topla diyoruz sql ile bilgi toplarsan site hacklersin ama gelip buraya site hackleyemiyorum dersen ne olur hiç birşey yapmadan googleye girip sql ile site nasıl hacklenir bile yazmadan arastırmadan gelip burada hackleyemiyorum diyip kolay yoldan öğrenmeye çalısıyor

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar 1yıldır hack forumlarında dolaşıyorum.her türlü bilgiyi aradım.ama öğrendiğim şeyler bunlar;
Brute force
SQL açıklı site tespit ve havij
Exploid ve google dork vs.

Basit şeyler ve emin olun site falan da bulamıyorum sizled nasıl yapıyorsunuz ünlü bir siteye index basmayı falan öğrensem biri benim yolumu açsa gerçekten durmam asla bu forum için 7/24aktif olurum desteklerinizi esirgemeyin lütfen zaten aktif sayısı az bence küçük eğitimler verilmeli.medet umduğum son hack forumu yoksa birakıcam sanırım olmuyor çünkü :(
brute force yöntemi ile bnede aynı senin gibiydim ilk başladığım zamanlar .. düşmüyor olmuyor yeter artık vb terimler kullandım ama sonradan nasıl daha iyi geliştirebilirim bu yöntemleri brute force sorunları vb sorunlar hepsini tek tek başka başka forumlarda paylaştım ve hepsini bir araya getirdim ortaya çıkan şey ise SABIR oldu daha fazla dork üret ve dork diline dikkat et en sağlamı ermenice ve çince iyi forumlar dork sayısı min. 20 olsun o zaman site düşürmeme olasılığın 0 a düşer

Credits
0
Rating - 0%
İngilizce konulara bak Türkçe konular hep aynı Bir şey ögrenmek istedigimde ilk Olarak ingilizce olarak Aratırım

KraLHacker

Sql İnj Root Hacker
Credits
70
Rating - 0%
Arkadasım SQL Manuel Denemeyi Calis Bagzen Prolar Yemior Ben Mesella asla pro kulanmam sqlde manuel Ogren Videolar Cok Manuelde bıldıkden sonra sqlmap havij gıbı proları gerek kalmaz sana tavsiyem manuel'dir ;)

Users who are viewing this thread