Site Hackleme Team (SPY Site Hack Team) (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
5,218
Rating - 0%
Selam SPY SPYHACKERZ Adına Bir Site Hack Team discordu açtım Çok Aktif Olucaktır SPY Adına Saldırılar yapıp site hackliyeceğiz Site Açıkları bulacağız SPY indexi Atıcağız Sohbet Edip Saldırı Yapıcağız...Herkese Özel Ranklar vardır İsteyen kişiler dc den yazarak Lider Kurucu olabilir

Merhaba SPY ailesine Hoş Geldin Bu Sunucu SPYHACKERZ'ın Site Hackleme Sunucusudur. Bu Sunucuda SPY adına Site Hackleyip SPYHackerz indexi basılacaktır ve hepsi Zone h a kayıt edilecektir. Sunucuda Sheller, Açıklı Siteler, Programlar Paylaşılacaktır SPY'da iyi bir rütbeniz varsa özel ranklar gelicektir.
KURALLAR
1- AİLEVİ DEĞERLERE HAKARET YASAK. 2- MANEVİ DEĞERLERE HAKARET YASAK. 3- DOLANDIRICILIKLA İLGİLİ BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YASAK. 4- CC VB. İLLEGAL TEKNİKLERİ KONUŞMAK YASAK. 5- +18 ADULT VE KANLI PAYLAŞIMLAR YAPMAK YASAK. 6- RAHATSIZ EDİCİ DÜZEYDE SPAM/FLOOD YAPMAK YASAK. 7- ÜYELERİ RAHATSIZ ETMEK YASAK. BUNLARIN DIŞINDA HERŞEY SERBESTTİR.

Last edited by a moderator:
Credits
1,651
Rating - 0%
Böyle bir şeyi yöneticilerden izin almadan nasıl yapıyorsun aklım almıyor kafanıza göre iş yapmayın dostum konunu kilitliyorum biraz daha dikkatli olalım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread