SpyCoin istenen konu
Status
Not open for further replies.
İ

İbrahim

Arkadaşlar method türklerde sekiyor bazen onu anlamadım ama yabancı hesapları vuruyor kanıt bırakıcam sabah

İ

İbrahim

Hi,

Thank you for contacting us. We've received your report and extend our condolences and appreciate your patience throughout this process.

Keep in mind, we require specific pieces of information in order to take action on your report:
- Full name of the deceased person
- The Instagram username of the deceased person
- A copy of a death certificate, or an obituary/news article that includes the full name of the deceased person

If you didn't previously provide us with this information, please do so now by responding to this message.

Thanks,
The Instagram Team

Bu gelirse

- Ad Soyad

- Kullanıcı adı @ile

Ölüm linki atın gönderin bukadar

Sonrası beklemek...

Credits
238
Rating - 0%
anaaa ibrahim reis :) ben sana 7-8 ay önce bir şey satmıştım ahahahah sen ne ara illegale geçtin :D

İ

İbrahim

bana biraz şüpheli geldi ama neyse denedik olmazsa iade yaparsın umarım reis
Hdkxjdkxkdkkx ne şüphesini ne iadesi aq djdoskkiiix 3 kişi anıt girdi 1 kişi vurdu Almancı da girdi dün

Credits
3,707
Rating - 0%
Hdkxjdkxkdkkx ne şüphesini ne iadesi aq djdoskkiiix 3 kişi anıt girdi 1 kişi vurdu Almancı da girdi dün
usta adam konuya yanlış id koyuyor adam yazmadan sen sonunda x olduğunu söylüyorsun adam gezgin ve en son mart ayında girmiş 1k coini havadan çıkartmadı ya marttan beri hiç bir yorum yapmayıp bu konuya gelip doğrudan yaptım oldu demesi şaşırtıcı dğeil mi? yanlış mı düşünüyorum

İ

İbrahim

usta adam konuya yanlış id koyuyor adam yazmadan sen sonunda x olduğunu söylüyorsun adam gezgin ve en son mart ayında girmiş 1k coini havadan çıkartmadı ya marttan beri hiç bir yorum yapmayıp bu konuya gelip doğrudan yaptım oldu demesi şaşırtıcı dğeil mi? yanlış mı düşünüyorum
Arkadaş dün chatdeydi Almancı vs vardı onlara free tgden saldım 2) Arama kısmına yazınca x li hesap çıkıyor 3)iaden yapıldı git şimdi konudan

Buğra

APTAL BİR İNSANIM
Credits
6,917
Rating - 100%
Ulan ibo coinim bitti konuyu da kaydetmediydim zaten burda duruyor diye.Seni bıçaklamıyım da ne yapıyım ben şimdi :mad:

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread