Satım Satilik 52k instagram hesabi (3 Viewers)

Credits
705
Rating - 0%
hesap 52k 2.5 3 k arasi st goruyor hepsi turk satilik fiyat teklifiniz varsa atin degerlendirelim web sitesi shopier hesabi mevcut onlarda satilik suanda urun koysaniz satilir tipis tipis

Attachments

• IMG-20220814-WA0019.jpg
    IMG-20220814-WA0019.jpg
    85 KB · Views: 44
Credits
705
Rating - 0%
kanka 50knın ederi 250 300 tl ben 600 e kurucu mailiyle aktif 110k satıyorum
kankam iyi guzel konusuyorsunda sadece 2.5 3 k turk hikaye izleyen var daha oncr cebimden reklam actim + websitesi ve shopier hesabi var projelik mi denir yatirimlik mi bilmiyorum ama senin dusurdugun hesapta turk kitle olmadığı surece bana kalirsa aktiflik bostur sende kendince haklisin yorumun icin tsk

Credits
9,194
Rating - 100%
kankam iyi guzel konusuyorsunda sadece 2.5 3 k turk hikaye izleyen var daha oncr cebimden reklam actim + websitesi ve shopier hesabi var projelik mi denir yatirimlik mi bilmiyorum ama senin dusurdugun hesapta turk kitle olmadığı surece bana kalirsa aktiflik bostur sende kendince haklisin yorumun icin tsk
kanka reklam vermiş olabilirsin türk kitleside olabilir ama türk kitlesi olması veya reklam vermis olman fiyatını +2k arttırmaz ben senin için dedim alan cıkmaz ama yinede iyi satışlar 🌹

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
bu ne böyle reklamınızıda mı biz yapalım
Foruma üyelik ücretsiz, satış yapıyorsun ücret alınmıyor. Esc kullanmadığın sürece forum senden kuruş para almıyor, bi zahmet birşeye katkı gösterelim. @Zafiyetsiz konuyu çöpe at kardeşim, kurala uyulduğu taktirde sorun yok. Kural yönetimin işine yaramıyor yönetime birşey kazandırmıyor, Foruma kazandırıyor, yabancı üye kitleside yine ticaret yapan üyelere yarayacak.

Users who are viewing this thread