sanaldan para kazanmak istiyorum (1 Viewer)

Credits
256
Rating - 0%
Smm panel işi öldü dostum. Her 10 kişiden 9unda panel var artık. Pastanın büyük payını zaten devler yiyor. Ha bundan 3-4 sene önce kursaydın zengindin
Dostum haklı olabilirsin ama ya yabancılara satarsak ? site kurmayı bilen bir tandığım var param olunca yaptırmayı düşünüyorum nasıl fikir sence tutar mı ?

Credits
256
Rating - 0%
artık tutmaz fazla kazanacağın aylık 100-200TL max
ne bilim yabacılara satarsak tutar dediyiydim Türkiye utma ihtimali yok zaten şey sizin için sorun olmaz ise bişey sorabilirmiyim nasıl aylık 200 300 tl tek onu anlamadım yabancılara satmayacakmıyız ? tabi bildiğiniz olduğu için öyle diyorsunuzdur ama yinede sormak istedim

Credits
1,740
Rating - 100%
Dostum haklı olabilirsin ama ya yabancılara satarsak ? site kurmayı bilen bir tandığım var param olunca yaptırmayı düşünüyorum nasıl fikir sence tutar mı ?
Dostum tutabilir de, bundan daha iyi daha çok kazandıracak iyi iş modelleri var. 1 ay uğraştım tamamen zaman kaybı yaşadım. Birde adam bot takipçi alıyor, takipöçisi düşünce trip atıyor. Uğraşırım diyorsan sen bilirsin

Credits
256
Rating - 0%
Dostum tutabilir de, bundan daha iyi daha çok kazandıracak iyi iş modelleri var. 1 ay uğraştım tamamen zaman kaybı yaşadım. Birde adam bot takipçi alıyor, takipöçisi düşünce trip atıyor. Uğraşırım diyorsan sen bilirsin
knk o yüzden açıklamaya düşebilir garanntisi yoktur diye boşa yazmıyorlar okuma yazması vardır dimi herhalde bunların yok gerçekten uğraştırıcaksa başka iş modelleri daha var dedin söyle bileyim ben taşınacam ciddi manada para lazım bana yapabileceğim bişeyse yaparım özelden yaz görünce mesaj atarım senin içinde uygunsa tabi :) ^^

Credits
1,740
Rating - 100%
Panel işi bana göre değil, 3 liraya alıp 5 liraya satcam uğraştığıma değmez. İngilterede satış yapıyorum ben, 5 pound olan ürünü 10 pounda sattığın zaman güzel para tr de, bi alan seç ona göre devam et sende

Credits
0
Rating - 0%
ne gibi iş modelleri var mesela

Users who are viewing this thread