• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

[Resimli] Plesk'e Domain Ekleme + SSL Alma (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ
Credits
1,358
Rating - 0%
sunucu almayı da gösterseydin kşke knk :D birde arubadan sunucu alıyordum plesk kuruyordum fakat domain bağlamama rağmen ns ler hiçbir şeklde geçmiyordu domaine ve bağlanmıyordu bu sorunun çözümünü çok aradım aylarca aradım fakat hiçbir yerde çözüm bulamadım bulduklarım da işe yaramadı :/

Credits
1,358
Rating - 0%
ah be kankam keşke daha önce açsaydın bu konuyu 2 gün önce az evvel yukarıda anlattığım sorun yüzünden sinirlenip sunucuyu silmiştim güzelim sunucu çöp oldu :D

Credits
169
Rating - 0%
sunucu almayı da gösterseydin kşke knk :D birde arubadan sunucu alıyordum plesk kuruyordum fakat domain bağlamama rağmen ns ler hiçbir şeklde geçmiyordu domaine ve bağlanmıyordu bu sorunun çözümünü çok aradım aylarca aradım fakat hiçbir yerde çözüm bulamadım bulduklarım da işe yaramadı :/
Sunucu azureden geçiyorum agam başka bir satıcıdan kullanmadım keşke daha önce açsaydım senin sunucuda çöp olmazdı. Keşkeler hep boş önümüze bakalım :}}

Users who are viewing this thread

Top Bottom