@R4TY Adlı üye dolandırıcıdır (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

Derce 

Only Sex.
Credits
28,008
Rating - 100%
Bu çavonun ismi cihan kılıç değilse benide sikin. Adminler multi hesap mı değil mi bi baksın. Önceden beni tokatladığı hesap @raty.json olması lazım. @R4TY bu hesabından bir alışveriş yapacaktık iletişim için verdiği ig hesabı engelliydi bende. Sonradan beni dolandıran kişi olduğunu anladım.

Credits
43,826
Rating - 0%
Ek olarak: @R4TY yolladım diyor ancak sen orospuçocuğusun diyorsun, parayı yollamadığına dair daha detaylı kanıt atman gerekli.

@R4TY Açıklama için bekleniyorsun.

m.wazolski

Wingardium 🧑‍💻
Credits
6,877
Rating - 100%
Ek olarak: @R4TY yolladım diyor ancak sen orospuçocuğusun diyorsun, parayı yollamadığına dair daha detaylı kanıt atman gerekli.

@R4TY Açıklama için bekleniyorsun.
Bir şey demeden engel attı varsa açıklaması buyursun gelsin. Ayriyetten haklısın açıkçası kendinden emin konuşunca katılım tarihine vs bakmadım. Sonuç olarak 16k bana koymaz. Forumdan ban yemesi kafi.

Credits
43,826
Rating - 0%
Bir şey demeden engel attı varsa açıklaması buyursun gelsin. Ayriyetten haklısın açıkçası kendinden emin konuşunca katılım tarihine vs bakmadım. Sonuç olarak 16k bana koymaz. Forumdan ban yemesi kafi.
Engellediğini söylüyorsun ancak üyenin engellediğine dair profilini koymamışsın, konuya eklersen daha yararlı olur. Geçmiş Olsun.

Credits
7,852
Rating - 0%
aga çocuk chatte sanaldan gidecektim son tokadımı attım, 280k tokatlayan var bunu mu takıonuz gibi şeyler kullandı. çocuk kabulleniyor ban lazım
Bekliyorum Biraz Gelmesse Hallederiz Dostum Sende Şikayetçi Ol Konu sahibi mahkemeye ver gitsin

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
kanka saati hatırlamıyorum tam, ama ticaret yapıyordum biriyle baktım chatte o cocuk
Metanora'ya hesabını kapatıcam dedi, bende benim hesabı kapat dedim etiket attım. Ondan sonra forumda 280k tokat atan var beni mi taktınız gibi şeyler dedi

• Like
Reactions: rus

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
Metanora'ya hesabını kapatıcam dedi, bende benim hesabı kapat dedim etiket attım. Ondan sonra forumda 280k tokat atan var beni mi taktınız gibi şeyler dedi
sanalı bırakıcaktım dedi çocuk. @Metanora bırakıcaksan şerefli şekilde bırak dedi çok iyi hatırladım burayı :D

• Like
Reactions: rus
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread