COLLECTOR45 

Backend Developer
Credits
2,610
Rating - 100%
Kanka İyi Kolpa Sıkmışsın Gizlilik Verileri koruma diye birşey var Uygulama İndirirken ki Instagram Asla E Posta ve ip yi salmaz
Majorün cahil ve gerizekalisini ilk defa gorüyorum . Salmaz ne lan . Devlet hakkinda tweet post vs. Atanlar nasil evlerinden aliniyor saniyorsun . Ortada bir suc varsa vermek zorunda zaten vermezse ag bandi kisitlanir vs. her turlu ceza verilir instagrama Turkiye de . Yardim ve yatakliga girer sucluda . Dusunerek yaz.

Credits
2,024
Rating - 100%
Majorün cahil ve gerizekalisini ilk defa gorüyorum . Salmaz ne lan . Devlet hakkinda tweet post vs. Atanlar nasil evlerinden aliniyor saniyorsun . Ortada bir suc varsa vermek zorunda zaten vermezse ag bandi kisitlanir vs. her turlu ceza verilir instagrama Turkiye de . Yardim ve yatakliga girer sucluda . Dusunerek yaz.
Sen fazla film dizi izlemişsin kanka :D Devlet resmi mailinden Gerekli Yerleri arar araştırır bulur Fazla Kasma

COLLECTOR45 

Backend Developer
Credits
2,610
Rating - 100%
Sen fazla film dizi izlemişsin kanka :D Devlet resmi mailinden Gerekli Yerleri arar araştırır bulur Fazla Kasma
Olum deli misin sen ben ne diyorum . Devlet resmi mailinden bulucak zaten 1 . 2. Si bilgileri allahtan istemicegine gore nereden alicak amk hadi anlatta senden dinleyeim?

Credits
2,024
Rating - 100%
Olum deli misin sen ben ne diyorum . Devlet resmi mailinden bulucak zaten 1 . 2. Si bilgileri allahtan istemicegine gore nereden alicak amk hadi anlatta senden dinleyeim?
Resmi Şirketlerin Ülke İçinde ki Yerlerine Telefon Numarası ile ulaşır ya da Resmi İzin belgeleri ile Arama emri olduğunu söyler de alır mail atmazlar yani :)

feartakva 

Amcı Kurt
Credits
1,700
Rating - 100%
anonim olunmaz diye bir kavram yoktur. Sanal sunucu +fake mail +log tutmayan vpn daha doğrusu paylaşmayan vpn örnek nord vpn +tor kullanılırsa kolaylıkla gizli oluna bilinir .

Users who are viewing this thread