Pi Coin Durum Güncellemesi! | Zamanında Okuyan Kazandı! (1 Viewer)

Credits
763
Rating - 0%
Hepinize merhabalar değerli SpyHackerz üyeleri.

Senelerdir ortalıkta yoktum ve haberlerle geri geldim. Bu konu biraz kısa olacak çünkü yurtdışından yazıyorum ve uçağı kaçırmak üzereyim.

Uzun ama cidden uzun bir süre önce sizlere bir coinden bahsetmiştim ve daha açılmadığını belirtmiştim. Kazma işlemlerinin başladığını ve çok basit olduğunu da anlatmıştım. Bunların hepsini aşağıdaki bıraktığım eski konu linkinden bulabilirsiniz.

Peki bu Pi Coin'e ne oldu?
Gel gelelim bu soruya. 2023 senesininin başında Mainnet üzerinden tanesi 330 dolardan satışa açıldı ve şu an güncel fiyatı 18-28 dolar arasında değişmekte.

Ben zamanında yazını okudum. Nasıl paramı alacağım?
Bunu ben de yaklaşık olarak bunu yazmadan yarım saat önce araştırmaya başladım. Uygulama içerisindeki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. KYC, yani kimlik doğrulaması yaptıktan sonra onaylanınca istediğiniz gibi satabilirsiniz. Bunun fazla detayına girmeyeceğim ve sadece KYC şu an açık olamayabileceğini, zaman içerisinde sizlere uyumlu olduğunuza dair eposta atabileceklerini iletebilirim.

Coin güncel fiyatını buradan görebilirsiniz: https://www.binance.com/en/price/pinetwork

Hepinize iyi forumlar dilerim.

Eski yazı:

Users who are viewing this thread