Credits
2,233
Rating - 0%
Abilerim merhaba ben emir 14 yaşındayım lise 1 öğrencisiyim
ailevi durumumuz pek iyi değil bende onlara yük olmak istemiyorum her sabah annemin son kalan parasını almak istemiyorum bildiğiniz bi yer varmı para kazanabileceğim youtube işlerinde çok iyiyim thumbnail montaj falan iyi yapıyorum yapabilceğim bişey varsa yorumlara yazarsanız sevinirim:)

Credits
14,408
Rating - 100%
Gmail oluşturmakla başlayabilirsin. Tanesini 50kuruştan okutsan 100 tane gmail 50TL para yapar. Bu paranın seni idare edeceğini düşünüyorum. Sanal ortama ayak uydurduktan sonra ileride farklı işlerede başvurabilirsin. Bunun dışında derslerini ihmal etmeden kendini geliştirmeye bak.

birşeye ihtiyacın olursa:
tg relaxsecurity
insta lusyrelax

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Gmail oluşturmakla başlayabilirsin. Tanesini 50kuruştan okutsan 100 tane gmail 50TL para yapar. Bu paranın seni idare edeceğini düşünüyorum. Sanal ortama ayak uydurduktan sonra ileride farklı işlerede başvurabilirsin. Bunun dışında derslerini ihmal etmeden kendini geliştirmeye bak.

tg relaxsecurity
insta lusyrelax
Tanesi ne 50 kurusu hocam min 1 TL Oldu artık 2012de değiliz.

Credits
13,909
Rating - 0%

tg relaxsecurity
insta lusyrelax
Reis mailleri iyi işler için kullanmıyorlar

Users who are viewing this thread