Memnuniyet, Şikayet ve Öneri Değerlendirmesi (1 Viewer)

Credits
98,910
Rating - 100%
Merhaba

Yine bi fikirle geldim aramızda çok farklı müzik zevkleri olan arkadaşlar var kimimiz artık farklı tarzda müzikler arıyoruz bu müzikleri bir birimizle paylaşabileceğimiz en azından youtube linkleri atabileceğimiz veya şu parça güzelmiş diyebileceğimiz bi sohbet odası veya benzeri birşey olsa güzel olurdu...

"GENEL KÜLTÜR" bölümüne alt forum olarak Müzik bölümü açılacaktır.

Wiston 

Kartal 🦅
Credits
1,786
Rating - 100%
Değerli üyelerimiz;

Uzun zamandır bu tarz konu açılmıyordu lakin 2022 ye girdiğimiz bugünlerde sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Bu konunun altına Forumumuzda olması veya olmaması gerekenleri belirtiniz.

Ayrıca şikayetlerinizi de yazın mutlaka kısa sürede çözüm bulunsun herkes rahatlasın.

Tüm Forum Yöneticileri yazdıklarınızı tek tek okuyacak ve çözüm üretmeye çalışacaktır lütfen detaylı olarak yazın ki kısa sürede kesin çözümler üretilebilsin.

@Mectruy @İbrahim @Mehmet @SkullZ
Yeni ranklarin istiyorum

Wiston 

Kartal 🦅
Credits
1,786
Rating - 100%
Değerli üyelerimiz;

Uzun zamandır bu tarz konu açılmıyordu lakin 2022 ye girdiğimiz bugünlerde sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Bu konunun altına Forumumuzda olması veya olmaması gerekenleri belirtiniz.

Ayrıca şikayetlerinizi de yazın mutlaka kısa sürede çözüm bulunsun herkes rahatlasın.

Tüm Forum Yöneticileri yazdıklarınızı tek tek okuyacak ve çözüm üretmeye çalışacaktır lütfen detaylı olarak yazın ki kısa sürede kesin çözümler üretilebilsin.

@Mectruy @İbrahim @Mehmet @SkullZ
Yeni farklı farklı ranklarin gelmesini istiyorum rank forumda az yeni gelmiş bir üye 1 hafta uğraşmaya master veya emektar olabilir ranklar çok olsun ve en yüksek ranks gelirken için insana heyecan veriyo her tanışa seviniyoruz daha fazla olursa hemen en yükseğe ulaşmayız diye düşünüyorum @Mehmet , @Al Simmons

Credits
43,826
Rating - 0%
Yeni farklı farklı ranklarin gelmesini istiyorum rank forumda az yeni gelmiş bir üye 1 hafta uğraşmaya master veya emektar olabilir ranklar çok olsun ve en yüksek ranks gelirken için insana heyecan veriyo her tanışa seviniyoruz daha fazla olursa hemen en yükseğe ulaşmayız diye düşünüyorum @Mehmet , @Al Simmons
Forumdaki rank sayısı az olmasına rağmen en yüksek ranka "Supreme" ait olan insan sayısı 5 veya 6. Bu kadar az olmasından dolayı rank sayısı artmayacaktır.

Credits
6,805
Rating - 0%
oncelıkle dolandırıcılık olayları azalması ıcın forum ucretlı olması gerekıyor yenı temalar eklensın artık tamalar sıktı ıyıce bıde en azından gezgınler ıcın coın kasma olması lazım yorum yaparak coın kasabılırler cunku 2. level olmak ıcın harbıden cok gereksız konular acılıyor

Credits
43,826
Rating - 0%
oncelıkle dolandırıcılık olayları azalması ıcın forum ucretlı olması gerekıyor yenı temalar eklensın artık tamalar sıktı ıyıce bıde en azından gezgınler ıcın coın kasma olması lazım yorum yaparak coın kasabılırler cunku 2. level olmak ıcın harbıden cok gereksız konular acılıyor
Dolandırılmamak istiyorsanız escrow kullanmalısınız, escrow kullanmak zaten zorunlu hale getirildi. Escrow kullanılmayan ticaretlerde olası şikayetlerde adminler ilgilenmiyor.

Yeni tema fikri için bir şey söylemem yanlış olur, üst yönetimin bu konudaki fikri geçerli.

Coin kazanımı üstünde çalışmalarımız devam ediyor.

Teşekkürler.

sba

1 2 4 8

SOYTARI
Credits
704
Rating - 0%
Foruma katılımlar davetiye ile olsun. Dolandırıcı ibneler sürekli yeni hesap açıp katılamaz

NAO

mra'

SOYTARI
Credits
2,223
Rating - 100%
Abi davet kodu olsun kafasına gore herkes girip çıkmasın foruma girmek isteyen davet kodu olmayan para karşılığında giriş yapsin hem dolandırıcılıkta bitmiş olur hemde server parasını çıkarırsınız abi hem spyninde önemi olur r10 gibi çünkü şuan gelen geçen giriyo benim görüşüm

• Like
Reactions: sba

Users who are viewing this thread