Laptop sorunu (2 Viewers)

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
sorun şu lettop kullanıyorum Ve şarj aletini fişe takınca Işığı yanıyor benm pc ye takınca Işıgı sonuyor ve ben prizden cıkarıp takana kadar yanmıyor ışıgı lettop sarj olmadan Çalısıyordu ama şimdi açılmıyor direk bi anda ekran gitti ekran kartı sorunluydu ama pc hiç açılmıyor onunla sorunu yok Koku ısınma kıvılcım felanda cıkmadı napmam lazım fiyat ne kadar 200 tl den felan fazla olursa yaptırmam

H4LİSDEMİR

Bordo Bereliler™
Credits
0
Rating - 0%
sorun şu lettop kullanıyorum Ve şarj aletini fişe takınca Işığı yanıyor benm pc ye takınca Işıgı sonuyor ve ben prizden cıkarıp takana kadar yanmıyor ışıgı lettop sarj olmadan Çalısıyordu ama şimdi açılmıyor direk bi anda ekran gitti ekran kartı sorunluydu ama pc hiç açılmıyor onunla sorunu yok Koku ısınma kıvılcım felanda cıkmadı napmam lazım fiyat ne kadar 200 tl den felan fazla olursa yaptırmam
Bakıma verdir derim

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
hayırdır kardeşim baban nerede ? üzülme.

bu arada bilgisayarın devreleri yanmış muhtemelen ve yeni bir pc alman iyi olur.

Bn tamirciye gittim adam içindeki çip e birşey olduysa 150tl dedi Kablodanda bili tutmaz dedi Şase yapıyormuş çip yada kablo

Credits
50
Rating - 0%
Bu problemin cozumu icin once etrafinda komsundan falan saglam bir adaptor bul onunla bir dene. gerekiyorsa bilgisayarin akusunu cikar oyle dene. bunlardan bir cozum elde edemezsen mainboard ile alakali problem vardir muhtmelen 200 -300 tl arasi bir fiyat olabilir (tamiri icin). Ne arizali dersen test edilerek bulunmasi gerek adaptor girisinden yada anakartta problem olmali. Ram ekran karti arizasi olma ihtimali cok dusuk cunku bu ikisinin arizasi durumunda bilgisayar acilir isiklari yanar ama ekran acilmaz. Saygilarimla.

Users who are viewing this thread