Lady isimli kullanıcının üniversite sınavlarını kazanamama şerefine 41 metotu yayıyorum buyrun konuya (1 Viewer)

Credits
299
Rating - 0%
evet canlarım hoşgeldiniz biliyosunuz ki kurtlar vadisindeki seyfo dayı gibi karı kız kesmini hiç sevmem beladan kaçarım ve lady forumdaki 1 numaralı hasımım kendileri üniv sınavlarını kazanamamış https://spyhackz.com/forum/threads/akrabalarimi-akrabaliktan-reddedicem.118502/ bende mutluluktan göbek atıyodm sonra dedim ki dur amına koyum insanlarda göbek atsın onlar da mutlu olsun bunun şerefine sizlere gece metotunu veriyorum fyrsk dil temiz ip panama (NORD HMA KULLANIN) 3 hane gmail 4 hane gmail bu kadar umarım mutlu olmuşsunuzdur ben çok mutluyum hadi Allah'a emanet canolar :D

Lady 

Aden
Credits
17,001
Rating - 0%
ya kafatasının içinde beyin yerine kürdan olan gereksiz arkadaş DAHA ÜNİVERSİTE SINAVINA BİLE GİRMEDİM KAFAN MI GÜZEL.
sevmiyosan da kendi içinde sevme konuya döküp kendinle birlikte beni de rezil etmene ne gerek var sinir ediyon insanı da

Credits
4
Rating - 0%
evet canlarım hoşgeldiniz biliyosunuz ki kurtlar vadisindeki seyfo dayı gibi karı kız kesmini hiç sevmem beladan kaçarım ve lady forumdaki 1 numaralı hasımım kendileri üniv sınavlarını kazanamamış https://spyhackz.com/forum/threads/akrabalarimi-akrabaliktan-reddedicem.118502/ bende mutluluktan göbek atıyodm sonra dedim ki dur amına koyum insanlarda göbek atsın onlar da mutlu olsun bunun şerefine sizlere gece metotunu veriyorum fyrsk dil temiz ip panama (NORD HMA KULLANIN) 3 hane gmail 4 hane gmail bu kadar umarım mutlu olmuşsunuzdur ben çok mutluyum hadi Allah'a emanet canolar :D-=Stripped Content=-

Credits
299
Rating - 0%
kadın kesminden hep tırsmışımdır dua eder aklınızı kullanamazsın beddua eder silahını kullanamazsın velhasıl kimseden korkmasan bile kadından korkucaksın kardesim.

Credits
299
Rating - 0%
ya kafatasının içinde beyin yerine kürdan olan gereksiz arkadaş DAHA ÜNİVERSİTE SINAVINA BİLE GİRMEDİM KAFAN MI GÜZEL.
sevmiyosan da kendi içinde sevme konuya döküp kendinle birlikte beni de rezil etmene ne gerek var sinir ediyon insanı da
NE DİON
bu arada konu acmıssın kazanamadım sınav kotu gecti falan fistan diye e daha üniv sınavlarına girmediysen sen lgs yani liselere gecis sınavında sıçtın yani daha 15 yaşındasın anaa el kadar kız la bende 19-20 yaşında vardır yoktur diyom içimden velet la bu banlayın bunu :QWE:QWE:QWE:QWE:QWE:QWE

Lady 

Aden
Credits
17,001
Rating - 0%
NE DİON
bu arada konu acmıssın kazanamadım sınav kotu gecti falan fistan diye e daha üniv sınavlarına girmediysen sen lgs yani liselere gecis sınavında sıçtın yani daha 15 yaşındasın anaa el kadar kız la bende 19-20 yaşında vardır yoktur diyom içimden velet la bu banlayın bunu :QWE:QWE:QWE:QWE:QWE:QWE
sen büyüksün de noluyo benden daha boş yapıyon

Users who are viewing this thread