Satım Kişiye Özel Satılık TikTok Coin Methodu GARANTİ (1 Viewer)

Credits
4
Rating - 0%
Arkadaşlar TikTok'a Bedavadan Nasıl Coin Yüklenir Onu Göstericem Alman Vpn İle. Akşam O*** Ş***** Adlı Yayıncıya hediyeler Atıım Belki İzlemişsinizdir. Almak İsteeyen Telegramdan ulaşsın
TikTok Coin Method Almak İçin Telegramdan Ulaşın....
İletişim:
Telegram: @MeYePe

BYOB

Allah var , Gam yok.
Credits
3,419
Rating - 0%
Yayın açıp kendine atıp satmaktan daha çok kazanabilirsin çiçeğim. Bu amatörler beni öldürecek..

Credits
4
Rating - 0%
Yayın aç kendine at kanka ? :D
Tokat olma ihtimali yüksek escrow kullanmayanı mectruy tokatlasın.
Yapmadığım ne malum iddalı konuşuyorum tiktokda ünlü yayıncıları izleyenlerin %90 ı beni tanıyordur.

COLLECTOR45 

Backend Developer
Credits
2,610
Rating - 100%
Yayın açıp kendine atıp satmaktan daha çok kazanabilirsin çiçeğim. Bu amatörler beni öldürecek..
Amatör ? Alan şahıs ya başkasına atıcak ya kendine atıcak napıcak başka . Hani madem böyle bir şey var kendine at ne kadar coinin varsa paraya çevir neden satıyorsun onu anlamadım açıkla da öğrenelim ÜSTAD?!

BYOB

Allah var , Gam yok.
Credits
3,419
Rating - 0%
Amatör ? Alan şahıs ya başkasına atıcak ya kendine atıcak napıcak başka . Hani madem böyle bir şey var kendine at ne kadar coinin varsa paraya çevir neden satıyorsun onu anlamadım açıkla da öğrenelim ÜSTAD?!
Bende aynı soruyu ona sordum zaten 😂

Credits
4
Rating - 0%
Bende Aynı Şekil Başka Bir Forum Sitesinden aldım. Biraz Uğraştırıcı Hem Yaparım Hem Satarım. Yapmadığım Ne Malum Kardeşim Yanımdaymışsın Gibi Konuşuyorsun.

Credits
4
Rating - 0%
Kardeşim Sesin Gelmiyor?

Attachments

• tt.jpg
    tt.jpg
    60.5 KB · Views: 14

Users who are viewing this thread