Öneri İSTEK / ÖNERİ / ŞİKAYETLERİNİZ NELER ? [Tüm spyhackerz üyelerine duyuru] (1 Viewer)

Lav3y

https://t.me/lav3y
Credits
0
Rating - 0%
Millet instagram konusu paylaşıyosa biz napalım bıçak zoruyla paylaşmayın mı diyelim, Random yorumlara zaten genelde ban cezası veriyoruz perma yiyen bile oldu. Lütfen bide kendinizle ilgili boş şeyleri yazmayın. Konuyu kirleten arkadaşlar için musait olunca ilgileneceğim.
benim kastettiğim şu instagram ile alakalı bu kadar konunun çıkması saçma değil mi? phishing tamam iyi ama hepsi aynı bokun laciverti. instagrama karşı bir şeyim yok başka konu olsa yine aynısını söylerdim

Credits
0
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

Sizi rahatsız eden üyeler varmı ?

Rütbe almanız gerektiğini düşünüyormusunuz ?

Forumdaki eksik kategoriler neler ?

qqsbEQCv.jpg
yok

𝔸𝔻𝕆ℕİ𝕊

SOYTARIYIM

SOYTARI
Credits
2,348
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
Rütbe atlamadaki gün sayıları bence bazı üyeler için esnetilmeli örneğin benim 734 mesajım 1300 reacım olmasına yani majora kasmama rağmen henüz kıdemli üyeyim gün nedeniyle. Ve bir diğer ayrı önerimde forumda 300 like 300 reac ile benden yüksek rütbeli insanlar var önceki rütbe gereksinimlerine göre yükselmişler bence onların şuan ki sisteme göre güncellenmesi gerekiyor.

Credits
13
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
Ben forumda yetki almam gerektiğini düşünüyorum bir süredir üyeyim ve günün çoğu vakti aktifim ancak bir yükseltme alamadım

Credits
1,456
Rating - 0%
Ben forumda yetki almam gerektiğini düşünüyorum bir süredir üyeyim ve günün çoğu vakti aktifim ancak bir yükseltme alamadım
aktif olmakla iş bitmiyor dostum

LEVEL 2
10 Günlük üye / 150 Mesaj / 150 Like

bu gereksinimleri karşılıyorsun ve level 2 sin

ÜST TABAKA
20 Günlük üye / 300 Mesaj / 300 Like

bu gereksinimleri karşılayınca üst tabaka olacaksın

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
benim kastettiğim şu instagram ile alakalı bu kadar konunun çıkması saçma değil mi? phishing tamam iyi ama hepsi aynı bokun laciverti. instagrama karşı bir şeyim yok başka konu olsa yine aynısını söylerdim
Genel olarak söyledim kuzey kardeş, senide anlıyorum çözüm düşünülür.

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Rütbe atlamak için gerekli like sayısını fazla buluyorum şahsen

(bu yazdığım bir öneri): Özel yetenekleri olan kişiler için farklı rütbe seçenekleri gelmeli bence. Mesela; Resim çizen, müzikle uğraşan, müzik enstrümanı çalan, tasarım yapan, vb. Bunların belirlenmesi de mülakatla olmalı ki sahtecilik olmasın.
Kanka Onun İçin Rütbeye Gerek Yok Saçma Olur Rozet Olayı Gelebilir

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Yorum yapmaya en az 5 6 karakter ile başlasın mesela adam tnks 4 harf yazınca sistem uyarsın sağol yazınca 5 harf olduğu için mesajı gönderebilsin aynı tag mevzusu gibi orada en az 3 karakter girin uyarısı var buda konu açanlara biraz daha saygılı yorum yaptırmayı amaçlamış olur.

@Mectruy
brocugum peki bes alti karakter diyorsun peki 15 karakter olsa nolacak dhhdjdjdjdj yazip gec3c3kler

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
Yazılanlara göre değerlendirmelerim şunlar;
1- Gereksiz veya random yorum atan herkese tek tek bakılıyor ve cezası veriliyor içiniz rahat olsun ne kadar söylesek te atmayın diye yapacak bir şey yok attıkları zaman ilgileniliyor yani.

2- Çok instagram konuları açılıyor gibi bir eleştiri çok yanlış burası hack forumu isteyen istediğini paylaşabilir ( yasak şeyler ve boş konular haricinde ) Hepsi aynı veyahut benzer konular olabiliyor evet doğru ama ınstagramin i sini bilmeyen arkadaşlar için çok yararlı konular hepsi de. Ayrıca aynı konular veya daha önceden paylaşılan konular siliniyor zaten hicbir üyeye de insta konuları paylaşma kafanı kırarız gibisinden bir şey diyemeyiz ki isteyen istediğini paylaşır ve istediği konudan da like yorum alır.

3-Forumun üye sayısına, her gün gelen yeni üyelerin sayısına, acılan konulara bakılarak diyorum ki rütbe atlamak hiç ama hiç zor değil 2 konu acsaniz rütbe atlarsınız zaten emek vermeyene yemek yok, gün mevzusuna da şöyle yanıt verebilirim forumdaki bağlılığınızı da ölçüyor bir nevi lakin şimdiki verdiğiniz emeğin 10 katını verseniz zaten yönetim ekibi kayıt olduğunuz güne bakmadan büyük ihtimalle rütbenizi yükseltecektir.

4-Forumda rütbe rütbe diye dilenmeyin amacınız foruma katkı sağlamak ve emek vermek olsun gerisi gelir zaten.

5-Goruyoruz ki karı kız uğruna, makam mevki yetki uğruna şerefinden olan bir çok insan geldi sonra siktir edildi forumdan o yancılardan olmayın kimseye yalakalık yapmayın kaybeden siz olursunuz. Bu da benden size bir tavsiye
.d

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Kolayı var şahsı yorumsuz yorumundan dolayı ifşalayarak

ban_him.gif

Ha nasıl uygulanacak kişinin isminin altında ya da profilinde uyarı puanı eklenecek bu puan atıyorum 100 puana ulaşınca gerekli işlemi sistem otomatik yapacak rank sistemi gibi mesela bu puan sadece report işlemi ile gerçekleşecek aykırı report edeni de @Nobody sever artık.

Credits
2,026
Rating - 0%
Rütbesi yetmeyen üyeler gelip bana yazıyor, .. konuyu atar mısın diyor. Kendi paylaştığım konuyu istiyorlar, bu durum için bir çözüm bulunsa güzel olur örn ban olabilir mesala
Aynen Ya Bana wp de instadan geliyorlar ben konuyu görmiyom yok ben bunu yapa mıyom gafamı siktiler yaww çrr

Users who are viewing this thread