İstediğiniz Konu (1 Viewer)

H

Hacker047

Evet arkadaşlar
Okulum dolayısıyla fazla ilgilenemiyordum bu yüzden şimdi evdeyim ve hack konusunda önerileriniz doğrultusunda video çekeceğim.Bunun için merak ettiğiniz konular varsa konu altında yazınız.İyi günler...
Güzel bir hafta geçirmeniz ümidiyle

41oQm7.jpg

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
eyvallah Bende Yanindayim Aynen Banada Yaza Bilirsiniz Bu Konu Altindan :)

Credits
40
Rating - 0%
Beni var baya şimdi mesela site configledin. Dizin üstünde olmayan sitelere nasıl mass atarız. Server bypass. Hedef Siteye(mybb) shell atma. Dork türleri, dork önerileri vb. Bunlardan biraz biraz olursan çok makbule geçer. :)

L

LordZilla

Beni var baya şimdi mesela site configledin. Dizin üstünde olmayan sitelere nasıl mass atarız. Server bypass. Hedef Siteye(mybb) shell atma. Dork türleri, dork önerileri vb. Bunlardan biraz biraz olursan çok makbule geçer. :)
katılıyorum :)

Credits
0
Rating - 0%
S.a bu sordugum konuyu ogrensem hack te cok buyuk bir kademe atlamayacagim fakat yapamadim hırs yaptim konu xss sniffer fizella dan dosyalari yukluyorum panel gelmiyo bir hatada vermiyor nettede arastirdim herkes ayni yapmis . detayli bir video iyi olur sanirim iyi gunler..

H

Hacker047

Root iiznimiz olmadiği serverda neler yapabiliriz ?
Root ile fazla uğraşmıyorum ben genelde girdigim serverlerde bypass yapıp tek tek eğer varsa diğer siteleri hacklemeye çalışırım.Yoksa da index atar çıkarım.Root hakkında pek uğraşmadım

H

Hacker047

hedef site ile ilgili :D
Önce site türünü öğrenirim, wordpress mi joomla mı , php mi hangi CMS falan ondan sonra türüne göre açıkları kullanırım.Mesela SQL açıklı ise bilgileri çekmeye çalışırım :)

H

Hacker047

Elimdeki shellerle bypass etmeye çalışırım.Server türüne göre hareket ederim.Windows ta pek bilgim yok. linux sunucuları daha çok severim bypass etmek kolay olur genelde.Bugünlerde bulacağım serverlerda video çekmeye çalışacağım.Dork konusuna gelince de konu paylaşırım birkaç güne

H

Hacker047

S.a bu sordugum konuyu ogrensem hack te cok buyuk bir kademe atlamayacagim fakat yapamadim hırs yaptim konu xss sniffer fizella dan dosyalari yukluyorum panel gelmiyo bir hatada vermiyor nettede arastirdim herkes ayni yapmis . detayli bir video iyi olur sanirim iyi gunler..
Bu tür açıklarla fazla ugrasmadım ama bakarım :)

Credits
0
Rating - 0%
Abi forumdaki konuları okuyup yapmaya çalışıyorum ama çokparça parça oluyor baştan ya da temelden diyeyim işleriye doğru okuyabileceğim konuların olduğu bi yer var mı ya da böyle bi eğitim videoları çekebilir misiniz:9 bana gerçekten çok faydası olur ve benim gibilere tabiki, ücertli satılanlar varmış ama malum öğrenciyiz

Users who are viewing this thread