• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

İnternet İndırme Hız Sorunu ? ? (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ
Joined
Apr 11, 2020
Messages
86
Credits
13
Rating - 0%
Selamın Aleyküm uzun zamandır bu saçmalıkla uğrasıyorum indirme şekline göre internet hızı oluyor ilk resimdeki indirme şekline ne deniyor bilmiyorum ama Gayet hızlı bir şekilde indirme yapıyor FAKAT ikince resimdeki indirme şeklinde Acayip yavaş yükleme yapıyor bu neyden kaynaklıdır bu sorunmu nasıl çözebilirim bilenler veya fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler

Arkadaşlar Bu yükleme Şeklinde Gayet Hızlı Bir şekilde
hzOtRK.pngFakat Bu indirme Şeklinde ise İnanılmaz Yavaş
rwYZ2D.png
 
N

Nobody

İndirdigin siteye göre degisir 2. Fotograftaki sunucunun sana sagladıgı upload hizi yavas oldugu icin dogal olarak yavas download oluyor. Cogu upload sitesi bu sistemi uyguluyor. Premium uye olun hizli dosya indirin vs.
 
Joined
Apr 11, 2020
Messages
86
Credits
13
Rating - 0%
1.si google 2.si letsupload

Demek İstediğim aynı şekilde Google Driver dada 2.si gibi böyle kalan zaman yazıyor ya o yükleme şeklinde çok yavaş test ettim baktım kardeş :D nasıl saçma bir sorun bu aq
 

Users who are viewing this thread

Top Bottom