Instagram Ebedi Elde Tutma (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
1- Hesaba o ülkenin uyku saatlerinde (gece 4.30 dan sonra oneririm) googledan o ülkenin vpniyle girin. Hesaba girince face bağla
mail ve tel ekle maili teli doğrula ama şifreyi normal yerden degişme. Giriş hareketlerine gir adamın cihazdan çıkış yap şifre degiştir yazisi gelicek sifreyi ordan degiştir. (Kod ekranı kapanmıştır koddan geri almaya çalışırsa adamı yardım merkezine atıcak. Yalnız bununla kalırsak kurucudan alır o yüzden sıradaki adımları da uygulicaz.)

2-Başka bi mail ekleyip onu doğrula. Şuan 1. maddedeki eklediğimiz maile Email Changed bildirimi gidicek.

3- klastakipci. com dan girip hesabı şüpheli giriş düşürün.

4-Başka bi cihazdan ilk bagladigimiz maile girip Email Changed revertine tıklayarak hesabı kurucu düşürün.

5-Süpheli giriş düşürdüğümüz telefondan mailinize kod yollayın. Mailinize gelen kodu KURUCU düşen telefona girin sorunsuz giricektir.

Kod kapayıp kurucu geçmiş olduk artık hesaba eski sahibi giriş yapamaz.;)

Credits
107
Rating - 0%
Mavi tiklide şu klastakipçi.com'u kullandım şüp düşmedi kanser oldm manuel denedim yine olmadı kaldım öyle :/

Credits
822
Rating - 0%
evet kod kalacı kapanmıyor dmden usernameyi bulup şifreyi unutduma basıb yardım merkezine bağlandıkda direk eski mail numara geliyor

Users who are viewing this thread