Illegal Places Çoluk Çocuk Oluşumu Hacked! (1 Viewer)

Revonzy 

do not even afraid of god
Credits
44,820
Rating - 0%
Zone Link;

https://archive.is/q7nDl

public_html (forum dosyaları) ;

@SkullZ @Ritalix

Bizim için kolay lokmalarsınız, bugün varsınız yarın yoksunuz. Biz yıllardır bu piyasadayız.
Spydan gidip weae mi ne bi sikimsonik ortam oluşturup içinde takılmaya çalıştınız, bize özendiniz site açtınız (elinize yüzünüze bulaştırdınız.)
Her zaman olduğu gibi bizde hayırlı olsun hediyesi olarak yanımızda indeximizle geldik.
Ben bu tarz konular açmaktan cidden sıkıldım. Çünkü hikayenin sonu hep aynı bir kez olsun değiştirebilen olmadı, olamazda :)
R5-Of-GECx-S0id8igf9-XRsy-Q.png

Azcıkta olsa delikanlı çocukmuş yediği indexten sonra sikim kadar faydası olmadığı sanalı bırakıcakmış *çok üzüldük*. (Bu indexi yiyipte bırakmamak elde değil çee tecavüz niteliğinde.)

image.png

(ss başkasına ait)

[email protected]

Last edited:
Credits
201,695
Rating - 95.2%
Tebrikler Revonzy döl israflarının resmi sitesine resmi bir index çakmışsın , illegalplaces nedir amına koduklarım yaa siz kimsiniz amk zavallıları ? birkaç ph1sing ile hırsızlık yapınca hackermi olmuş oldunuz ezikler çee where is security? where is experience? where is attention? where is programmig? where is knowledge? hiçbiri yok !
illegalin kalbi spy'dır bununda sebebi yukarda saydığım vasıfların burada olmasıdır.

Başkası olma kendin ol

Credits
50
Rating - 0%
Zone Link;

https://archive.is/q7nDl

public_html (forum dosyaları) ;

@SkullZ @Ritalix

Bizim için kolay lokmalarsınız, bugün varsınız yarın yoksunuz. Biz yıllardır bu piyasadayız.
Spydan gidip weae mi ne bi sikimsonik ortam oluşturup içinde takılmaya çalıştınız, bize özendiniz site açtınız (elinize yüzünüze bulaştırdınız.)
Her zaman olduğu gibi bizde hayırlı olsun hediyesi olarak yanımızda indeximizle geldik.
Ben bu tarz konular açmaktan cidden sıkıldım. Çünkü hikayenin sonu hep aynı bir kez olsun değiştirebilen olmadı, olamazda :)
R5-Of-GECx-S0id8igf9-XRsy-Q.png

Azcıkta olsa delikanlı çocukmuş yediği indexten sonra sikim kadar faydası olmadığı sanalı bırakıcakmış *çok üzüldük*. (Bu indexi yiyipte bırakmamak elde değil çee tecavüz niteliğinde.)

image.png

(ss başkasına ait)

[email protected]
Eline koluna sağlık ustam forumu yine açmışlar yeni konu ne zaman gelir merakla beklemedeyiz 😂

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Yıllarımızı, gençliğimizi, eşe dosta ayıracağımız zamanımızı ayırdığımız bu işte, bizi geçeceklerini sanıyorlar.. indexte demiştim, savaşları biz başlatırız, biz bitiririz bu hiç bi' zaman değişmedi

Users who are viewing this thread