Hic Hacklendinizmi ? (1 Viewer)

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
Ben hacklendim çee
Ayar kod adli hacker tarafindan çee
O zamanlar illegalite.com denen site daha yeni acilmisti bende bu yavsak polata sm cekiyordum .
Neyse gun gecti adminlik aldim.
O zamanki nickim `Unknown_Right` .
Biraz daha bekleyip admin paneli aldiktan sonra basarim dedim
ki ertesi gun ayar kod adli hacker hesabima girip indexlemis .
Nasil hacklendigimi saatlerce dusundum .
Rat yedim desem o hafta hicbir sey indimemistim .
Sm hayir yemedim .
Eee bu adam nasi girdi benim hesaba ?
Cevabini hala dusunuyorum yazarken
cyberizimdeki sifrem ile illegalitedeki sifremin ayni oldugunu hatirladim .
Vay amk :Dçee
Buna hack denmez hacklenmedim ben :D:cool:;)

Neyse...
Hic hacklendinizmi ?
Hacklendiyseniz nasil ?

aSENSE

Genel Kurmay Başkanı
Credits
0
Rating - 0%
burdaki hesabımı bi ara biri kullanıyordu m yönetim dönüyordun wqerftghyujıopğ

A

Anarchosa

Daha önce hiç hacklenmedim çünkü kendime ait bir sitem yoktu daha önce de rat veya keylogger yemedim. galiba yakında hacklenirim :p

B

BlackDewil

2013 ' te bir kere index yemistim. onda da execution3rlerin tayfasından yediydik :D rezes , execution3r falan basmisti yanlis hatirlamiyorsam. iyi is cikarmislardi helal olsun :D

Credits
0
Rating - 0%
ben de ne rat yedim ne de keylog. havij le sql inj deneyip başaramadım manuel denedim başaramadım en sonun da bir sitenin sqlmap ile db. den kullanıcı bilgilerini çekip panel e girip basmıştım berbatt: sonun da dedim başardım çeeçee ve rat. yedirdim şu mt2,knight fln şifrelerini aldığım olmuştu. Perfect keylog. ve Aol.com çok işime yaramıştı sneaky:

NusaybinLi 

Defacer
Credits
2,020
Rating - 0%
ben bi kere hacklendim o da arkadaşım ZheLatin şifresını TreX e satmıştı o zamanlar hackeriz.org zehir3x trex by_snak3 ıle aynı timdeydik l3y_Rikardo nıckını kullanıyordum x-rooteam.com sıtesını kurmustum orda ındex yedım ama harbi hack sayılmazdı açık yoktu çünkü.Ama hala unutamadım ilk ve son index yiyişimdi.Nsbhack.com da ıken yemedık zaten

Credits
0
Rating - 0%
Bende Hiç Hacklenmedim Çok Rat Trojan yedim hiçbiri şifrelerimi alamadı galiba md5 kullandığım için olabilir facebook şifrem twitter hesaplarım forumlardaki şifrelerimin hepsi değişik ve md5li ama yakında biri loglar hissediyorum

I

Isko~

Hackpitz diye site acmistik ozamanlar seditio vardi ve bulunmazkisi+ mario spyhatz i acmisti .
Onunla samimiyetimiz iyidi , yardim istedim sifreleri verdim , dost dostu satmaz dedik ama ego ugruna index atti sitemize ( panelden birsey gostercekti)

Neyse sorun yoktu 10 dk icinde tekrar actim siteyi.

Spyhatz’ a 1 saat icinde indexi attim.
Sonrada 3 x daha meta atmistim siteye marionun hackpitz deki sifresi ile spyhatz sifresi aynidi gerizekali :D

Credits
0
Rating - 0%
Ben tüm scriptleri defalarca kontrol eder hazır scriptleri de ayrıca yeniden düzenlerim. Herhalde bu nedenle halen ayaktayım ;)

S

Silinen üye 7909

ilk senelerde açtığım siteler en az 123123 kere hacklendi ama 2 yıldır yaptığım toolslar yüzünden kimse sunucumu geçip basamadı çee

Users who are viewing this thread