Hesap vurdum giremiyorum (1 Viewer)

tetrox72

BEN BİR DOLANDIRICIYIM
Credits
70
Rating - 0%
Hindistan hesabı vurdum fakat girince şüpheli giriş denemesi atıyor Hindistan'a bağlandım VPN baya sağlam bir VPN ilmi sorguladım hindistan çıkıyor fakat girişi yapınca şüpheli atıyor,uygulamadan değil tarayıcıdan giriyorum hatanın çözümünü bilen varmı ?

Credits
2,204
Rating - 100%
Hindistan hesabı vurdum fakat girince şüpheli giriş denemesi atıyor Hindistan'a bağlandım VPN baya sağlam bir VPN ilmi sorguladım hindistan çıkıyor fakat girişi yapınca şüpheli atıyor,uygulamadan değil tarayıcıdan giriyorum hatanın çözümünü bilen varmı ?
vpn ile gireceksin

Pintbos 

t.me/pierkamil
Credits
35,732
Rating - 100%
Bilmiyorum kankam cihaz ya da tarayıcı değiştir

Credits
3,652
Rating - 0%
Karıştırmış olamaz mısın?, İndia ile indonesia"yı dalgınlık bu insanlık hali

Credits
142
Rating - 100%
Bi kere şüphe düştüyse onu daha sahibi şüpheyi geçmeden giremezsin (şüpheyi geçerse şif değişir) ancak sm ile falan belki alırsın

• Like
Reactions: mqx
Credits
5,101
Rating - 100%
Telegram bırak yazıyorum

Credits
142
Rating - 100%
BİRKERE ŞÜPHE DÜŞÜNCE bidaha düşebiliyor
BAK GÜZEL KARDEŞİM İKİ İHTİMAL VAR
1.Sİ ŞÜPHE EKRANINDA ADAM "BU HESAP BENİM" DEYİP ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMEDEN GEÇER VE İNSTAGRAM SENİN İPNİ KABUL EDER O HESAP İÇİN TEKRAR AYNI İPLE GİRİŞ YAPTIĞIN ZAMAN ŞÜPHE DÜŞÜRMEZ DİREKT GİRERSİN

2.Sİ ŞÜPHE EKRANINDA ADAM "BU HESAP BENİM DEĞİL" DEMİŞTİR BU SEFERDE ŞİFRE DEĞİŞTİRME EKRANINA ATAR ADAM ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRİR SEN GİRMEYE ÇALIŞIRSAN ŞİFREYİ KABUL ETMEZ

Credits
1,250
Rating - 100%
BAK GÜZEL KARDEŞİM İKİ İHTİMAL VAR
1.Sİ ŞÜPHE EKRANINDA ADAM "BU HESAP BENİM" DEYİP ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMEDEN GEÇER VE İNSTAGRAM SENİN İPNİ KABUL EDER O HESAP İÇİN TEKRAR AYNI İPLE GİRİŞ YAPTIĞIN ZAMAN ŞÜPHE DÜŞÜRMEZ DİREKT GİRERSİN

2.Sİ ŞÜPHE EKRANINDA ADAM "BU HESAP BENİM DEĞİL" DEMİŞTİR BU SEFERDE ŞİFRE DEĞİŞTİRME EKRANINA ATAR ADAM ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRİR SEN GİRMEYE ÇALIŞIRSAN ŞİFREYİ KABUL ETMEZ
kankam şüp düştü bidaha sm çektim olay böyle.

Users who are viewing this thread