Hesap Ticareti (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
458
Rating - 100%
Bir kaç Gün önce @Hakim Kingsize adlı kullanıcıyla 74.000 Takipçili bir hesap İçin forum üzerinden anlaşıp instagramdan konuşmaya devam ettik daha sonra escrow olarak viento yardımcı oldu Hesabi aldığım andan itibaren kullanıyordum daha sonra girmeye çalıştığımda şifre değiştirildi yazısı karşıma çıktı şifre yenilemeye çalıştığımda hata verdi kendisi bana mail ve telefonun bi kaç gün geçmeden değişmeyeceğini söylemişti öylede oldu bu konu hakkında bilgi almak istiyorum hesap İçin 240 TL escrow ücreti olarak 40 TL ödemiştim.
@Viento
@Hakim Kingsize
@Mectruy

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
hesabı başkasından al-sat yapmıştım 1 haftadır duoda kullanıyordum arkadaşda gitmesi garip sorun yok iadesi neyse geçilir bana sormadan danışmadan böyle bir konu açması saçmalık yazsaydı iade atardım bana papara nosunu iletsin iadesini atalım no stres 😁

Credits
458
Rating - 100%
hesabı başkasından al-sat yapmıştım 1 haftadır duoda kullanıyordum arkadaşda gitmesi garip sorun yok iadesi neyse geçilir bana sormadan danışmadan böyle bir konu açması saçmalık yazsaydı iade atardım bana papara nosunu iletsin iadesini atalım no stres 😁
Dostum dediğin herşeyi uyguladım dediğin gibi duoyuda açmıştım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread