herkez a.e.o (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

HackNology

Esskeetit......
Credits
0
Rating - 0%
Aeo emanet ol kardeşim hakkını hll et o kadar yardım ettin benim var ise hll olsun :)

S

Silinen üye 7909

Spyhackerz gibi forum şuanda sanalda mevcut değil, Tur khacks desen aptal aptal kuralların olduğu bir platform. Norslar zaten Rahimden çıkmayan çocukların takıldığı platform fetüshackteam yapsalar keşke ismi.TurkhackTeam desek orada senin gibi çok insan var etkileşim alamazsın. Ayyıldız time stil olarak uygun değilsin.

Her platformda çoluk çocuk olacak, daha ismini saymadığım bir çok platform mevcut gitmektense sorununu hallet.

Credits
152
Rating - 0%
Spyhackerz gibi forum şuanda sanalda mevcut değil, Tur khacks desen aptal aptal kuralların olduğu bir platform. Norslar zaten Rahimden çıkmayan çocukların takıldığı platform fetüshackteam yapsalar keşke ismi.TurkhackTeam desek orada senin gibi çok insan var etkileşim alamazsın. Ayyıldız time stil olarak uygun değilsin.

Her platformda çoluk çocuk olacak, daha ismini saymadığım bir çok platform mevcut gitmektense sorununu hallet.
sorun hal olucak gibi sorun değil şuanda forumlara girmiycem zaten tek başıma takılıcam zaten türk forumlarına girmem bi burası vardı takıldığım oda ortam iyi şuanda iyi

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
veda konusu açmak yasak diye biliyorum mec abi görmesin bıçaklar allaha emanet

S

Silinen üye 7909

sorun hal olucak gibi sorun değil şuanda forumlara girmiycem zaten tek başıma takılıcam zaten türk forumlarına girmem bi burası vardı takıldığım oda ortam iyi şuanda iyi
>Yolun açık olsun dostum ne diyelim umarım istediğin olur

A

Anarchosa

veda konusu açmak yasak diye biliyorum mec abi görmesin bıçaklar allaha emanet
@cavdar59 forumda çok fazla emeği geçtiği için konunun kaldırılması yanlış gibi geldi bana çee
Edit; Mectury aktif olana kadar konuyu kilitliyorum.

Last edited by a moderator:

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%

+1

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread