Herkes Okusun (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Sa arkadaşlar, @TycoN 🖤 adlı arkadaş, geçen benden instagram beğeni dileniyordu, bugün konuların copy paste, çöp. Demeye başladı öncelikle forum da daha önce paylaşilmamiş her konuyu paylaşmak benim hakkım, buna birşey diyemezsin, çöp, boş konu olunca yetkili kişiler kaldırıyor, senin kudurup laf kalabalığı yapmana gerek yok, foruma kırk yıl da bir giriyorsun burda benim emeklerime laf ediyorsun, kimsin çocuk sen? Kendisine iyiliğim dokunu, ama bugün bana laf atıyor, Yazık. O kadar takipçi, beğeni dilendi birde ben kendim bir kaç kişiye ücretsiz beğeni, takipçi vb. Attım kimseye çıkıp da hava atmadım arkadaşlar, yanlış anlamayın @TycoN 🖤 'a yaranmak için atmadım. + @roodmicks satış yapmaması gerektiğini söylediğim için kudurmuş durum da, para kazanamadı diye böyle şuan.

(Önceden böyleydi, yükseldiğimi görünce böyle oldu.)

IMG_20210805_222539.jpg

Karakterini belli ediyor arkadaş.
IMG_20210805_223055.jpg

@Mectruy @Al Simmons

Last edited:

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Belki bir gün lazım olur diye iyilik yaptıysan yapmasaymışsın keşke, onun dışında haklısın.
Reis yok ben öylesine iyilik yapıyım dedim, ve 4-5 kişiye ücretsiz beğeni takipçi yolladım kimseye de söylemedim.

Credits
36,124
Rating - 100%
1. Si kendin dedinki beğeni isteyen var mı? Bende istedim. Bu dilenmeye girmiyor..
2. Si 1 haftadır konularının copye paste olduğunu söylüyorum ve seni uyarıyorum. Devam ediyorsun.
3. Sü hala terbiyesizlik yapıp saygısız konuşuyorsun.
4.sü en büyük dilenci sensin. Benden coin dilendin 1. Olmak istediğini söyledin. Bende sana coin transferi yasak dedim. İllegal yollardan transfer yaparız dedin. Yasak dedim.
5. Ci olarak senden bütün forum şikayetçi. Sürekli scam konular ile kredi kasıyorsun diye..
Ayrıca konularına çöp demem benim karaktersiz, yediğim tasa sıçan orospu çocuğu olduğum anlamına gelmemesine rağmen bugun bana 2 3 kere bu hakarette bulundun....

Senin gibi işe yaramayan sadece forumda maddi olarak getirisi olan bir üyenin benim gibi forumda tanınan ve saygınlığı olan bi üyeyi banlatabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun.

Banlatırsanda helal olsun ama sana değil. Yöneticilere helal olsun...

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
1. Si kendin dedinki beğeni isteyen var mı? Bende istedim. Bu dilenmeye girmiyor..
2. Si 1 haftadır konularının copye paste olduğunu söylüyorum ve seni uyarıyorum. Devam ediyorsun.
4.sü en büyük dilenci sensin. Benden coin dilendin 1. Olmak istediğini söyledin. Bende sana coin transferi yasak dedim. İllegal yollardan transfer yaparız dedin. Yasak dedim.
5. Ci olarak senden bütün forum şikayetçi. Sürekli scam konular ile kredi kasıyorsun diye..
Ayrıca konularına çöp demem benim karaktersiz, yediğim tasa sıçan orospu **Küfürbaz** olduğum anlamına gelmemesine rağmen bugun bana 2 3 kere bu hakarette bulundun....

Senin gibi işe yaramayan sadece forumda maddi olarak getirisi olan bir üyenin benim gibi forumda tanınan ve saygınlığı olan bi üyeyi banlatabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun.

Lan sen kıt misin olm 5 yaşın da çocuğa anlatsan anlar lan uğraşığım kişiye bak ya ister copy paste yaparım ister 10 saat kendim yazarım sanane

Credits
36,124
Rating - 100%
Lan sen kıt misin olm 5 yaşın da çocuğa anlatsan anlar lan uğraşığım kişiye bak ya ister copy paste yaparım ister 10 saat kendim yazarım sanane
Tamam abi özür dilerim kızma sövme 😢

Etiketle şu siktiğimin konusuna 3 5 modda gerekeni yapsınlar..

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Ayrıca konularına çöp demem benim karaktersiz, yediğim tasa sıçan orospu **Küfürbaz** olduğum anlamına gelmemesine rağmen bugun bana 2 3 kere bu hakarette bulundun....

Ben kimseyi banlatmayi düşünmüyorum, kimse kimseden üstün değil, hergün sen mi aktifsin ben mi.?

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Kesinlikle @TycoN 🖤 'a hak veriyorum. Benim satışı baltaladı + olarak insanlar benden hesap almasın diye başka kişinin pahalıya sattığı hesabın fiyatını yanlış gösterdi. Bana sırf gıcık olduğu için, g0tünden kan aldığım için yuh amk @Met 125k 250ye satıyor diyor. Kendisine sorun 600e satıyor. Yanlış yönlendirme yapıyor, hakaret ediyor ama farkettim ki hafif hakaretler ban sebebi değilmiş onun için küçük küçük içinden geçicem arkadaşın.

Credits
664
Rating - 0%
Ben kimseyi banlatmayi düşünmüyorum, kimse kimseden üstün değil, hergün sen mi aktifsin ben mi.?
Gereğinden fazlası herşeyin sana zararlıdır samimiyette aynı muhabbet iyi olduğun birşeyi bedavaya yapmıcaksın ihtilat edip sonra haklıymış gibi yorum yapmican..

Credits
36,124
Rating - 100%
Senin gibi fesat kişiler hariç kimse şikayetçi değil.
Allah allah..
Daha 30 dk önce forumda senden 4 kişi şikayetçiydi dostum.. Keşke görselerde gelseler koynuna.
Eskş banlanan 6 üyenin 6 sıda zaten şikayetçi scam konularından dolayı.
İstersen ss atayım onların senin hakkında düşündüklerini?

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Allah allah..
Daha 30 dk önce forumda senden 4 kişi şikayetçiydi dostum.. Keşke görselerde gelseler koynuna.
Eskş banlanan 6 üyenin 6 sıda zaten şikayetçi scam konularından dolayı.
İstersen ss atayım onların senin hakkında düşündüklerini?
Kimler etiketlesene

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread