gece açtığım başlığı silen kim? (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,103
Rating - 0%
başlığı silen hangi admin bi gelsin, trojan mı attım ben? koskoca VIRUSTOTAL koydum başlığa. kör müsünüz amk niye konum siliniyor sebebi nedir yani

Credits
3,488
Rating - 0%
Dün herifin birinin attığı virüs total ile indirilen dosya farklı idi. Numara sorgu falan olayı ise herif yüzünden format attım CPU %100'den aşağı inmedi çalıştırdıktan sonra.

Credits
1,103
Rating - 0%
Dün herifin birinin attığı virüs total ile indirilen dosya farklı idi. Numara sorgu falan olayı ise herif yüzünden format attım CPU %100'den aşağı inmedi çalıştırdıktan sonra.
sorgu falan değil aq dosyaupload dosya bulucu attım basit bi tool sadece

Credits
3,488
Rating - 0%
uhap konusundan bahsediyorsan bende indirdim şu an fullscan ım hala dolmadı :D
Aynen ya herifin yüzünden mahvoldu makine. Arkada Js çalıştırmış. Powershell üstünden işlemler yapıyordu, işlemi göremedim. Nasıl yedim ben de anlamadım ama artık Sandbox çalışır.

Credits
4,453
Rating - 100%
valla bende
Aynen ya herifin yüzünden mahvoldu makine. Arkada Js çalıştırmış. Powershell üstünden işlemler yapıyordu, işlemi göremedim. Nasıl yedim ben de anlamadım ama artık Sandbox çalışır.
nasıl yedim anlamıyorum ana pc de yakaladı beni bide :D nodejs v.s toolları kaldırdım su an tam tarama yaptırıyorum sabah instayı çekmişlerdi geri aldım fotoğraflarımı v.s silmişler :D

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
Açtığın Başlığı Silen Benim ,

"KOSKOCA" VirüsTotal Derken Utanmadın Mı ?

2A0A98FB-BBA4-4EC8-AAB8-01BF288D2058.png

Koyduğun VirüsTotal Sonucuna Bak ?

Anlamayanlar İçin Sadece "Trojan.MSIL.ClipBanker" Nedir ?

Çevrimiçi bankacılık sistemleri, e-ödeme sistemleri ve plastik kart sistemleri ile ilgili kullanıcı hesap verilerini çalmak üzere tasarlanan bir virüstür
.

Bir Daha Olduğu Takdirde Perma Ban Atılıcaktır Haberin Olsun.

-İyi Forumlar.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread