Forumda Yazmayan Kurallar (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
1.)Like Kasmaya çalışırsanız yani benim gibi yaparsanız vee yakalınırsanız tabiki farkedilmez ise hiçbir sıkıntı yok ama farkederlerse ya da ağzı sır tutmayan birileri söylerse geçici olarak banlanırsınız..
Devam ederseniz daha uzun süreli de banlanabilirsiniz..

2.)Admin ya da Administratörlere laf sokarsanız gene süreli ya da süresiz banlanırsınız..

3.)Eskiden banlandınız ve yeni hesapla üye oldunuz bu ortaya çıkarsa size karşı olan kızgınlıkları nedeniyle gene banlanabilme ihtimaliniz yüksek.

4.)Nasıl Kıdemli olurum tarzı konular açarsanız ki bu kurallarda da yazmaz ama ben gece 3-4 gibi ban yedim.Sizi çekemeyen birileri olabilir çok doğal.
çünkü bu konular derhal kapatılır..
vee şunu şöyle sessizce banlayayım diye içlerinden geçirirler..Gece 4'e kadar içinden geçirmişler vay be arkadaş ben de özendim bana da 1 kereliğine yetki verin de ben de nasıl bir duyguymuş merak ettim hiyarlandin:

5.)Post kasarsanız zaten otomatik ban atıyor ama belli bir tropy pointe geldiğinizde sallamıyor istediğin kadar kas çee
aa keşke söylemeyeydim ama bu açıklarını kapatacaklarını sanmıyorum çee

6.)250 karakter mi satir mi tam bilemeyeceğim konu açarken 250 karakteri geçen uzun bir yazı yazarsanız linkler gözükür.bu da konunuz popüler olamaz demek.

7.)Resim koyarsanız banlanma ihtimaliniz de artacaktır mesala örnek vereyim..
Resimim yokken bana hangi yunus sen gibisinden oluyordu biraz.. Ama resiminizden kolayca tanınabilir ve size gıcık gittiklerinde banlayabilirler.

8.)Mesela konularınızda popülersiniz ama son zamanlarda saçma konular paylaşıyorsanız ya da adminlere saçma geleceğini düşünüyorsanız bunu adminlerin olmadığı zamana saklayın çünkü adminler sizin konularınızı son sıralara atabilir ya da önemsenmeyebilir.

Tamamen bilgi amaçlıdır birileriyle gıcık gitme like kasma amacı yoktur umarım faydalı yazıdır.

Devamı gelsin diyorsanız yorum yapabilirsiniz..

Vee süreli banlananlar için söyleyeyim
Hesabınıza giriş yaptınız şu tarihe kadar banlısınız diye uyarı geldi şu şekilde hesabınıza girebilirsiniz.

www.spyhackerz.com/forum yazan yere
www.spyhackerz.com/forum/imhatimi

bu şekilde hesabınıza giriş sağlayabilirsiniz ama giriş sağlasanız bile bazen olmayabiliyor.
süresiz banlandıysanız o forum sizin için bitmiş demektir.

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Vee son olarak da en çok ban atılma zamanı hafta sonudur neden olduğu bilinmez ama ben hafta içi şansımı zorlasam bile Hafta içi atılmayan ban.Hafta sonu en küçük bir şeyde bardağı taşıran son damlanız olur.
Zaten hafta sonu forum bomboş olur genellikle..
Dolayısıyla çok dikkat çekmekten uzak durmayı öğrenmeniz gerek..

Dediğim gibi deneyimlediklerim..
Gıcık gittiğimi düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz ama ben sanmıyorum birilerinin gıcık gittiğimi düşünmesi bile saçma..

Ek olarak forumdaki deneyimlerinizi de paylaşabilirsiniz..

Ayrıca birilerini eleştirmek amaçlı konu açarsanız gene süreli ban 1-2 gün mü ne atıyorlar.
yanlış anlaşılmasın diye eleştirmiyorum yazıyorum altlarına.Bir de kızgınlıklarına bağlı olarak değişir.
sadece bunlara bile dikkat etseniz ban-spam yeme ihtimaliniz %70 düşecektir..

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
özür dilerim. Ama neden herkes benim konuma dalıyor direkt ben farklı mıyım ? cins miyim bende normal bir insanım.
13 yaşina göre forumda fazla geçirmeni istemiyorum git derslerine çaliş yolun çok çok başindasin bu iş 1 ayda ögrenilcek birşey değil saşirdim :)

Credits
0
Rating - 0%
13 yaşina göre forumda fazla geçirmeni istemiyorum git derslerine çaliş yolun çok çok başindasin bu iş 1 ayda ögrenilcek birşey değil saşirdim :)
1 yıl olacak bu forumdayım.10-15 tane hesap banlatmişliğim var.Bu da oradan tecrube.
Bu arada major demiştin major ne ki

Credits
0
Rating - 0%
Dostum neden böyle konular açmak icin zaman harcıyorsun ? çee

Çünkü 17 tane hesapım patladı..Yanlışlıkla oldu diyorsun .Sallamıyorlar hesabın birinde bin like vardı ban..Şimdiye devam etseydim kıdemliydim hakkımın yendiğini düşündüğüm için.

Kıdemlinin başını alırım anca ben.
Şimdi bana kıdemli mi o bin likelik hesap mı deseler ben bin likelik hesap derim bu psikolojiyle.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
1. Evet like kasıp burayı sömürüyorlar bizde gördüğümüz zaman gereğini yapıyoruz.
2.Burası tartışmaya açık bir ortam biz bize abi, komutanım deyin demiyoruz yani laf sokabilirsiniz ama biraz saygı istiyoruz bazı argo kelimeler bu ortamda serbest forum kurallarında da var . ama bokunu çıkarırsanız banı yersiniz tabi. çee
3.Sen o konuyu yanlış anlamışsın bence, o hesapla birşey yapmadığı taktirde banlanmaz sen banlandın mı şuan ? ama birden çok üyeliğin var ise diğer üyeliklerin banlanır herşeyi görüyoruz buradan.Sinsii:
4. https://www.spyhackerz.com/forum/threads/kurallar-bÜtÜnlemesİ-sht.17546/ Burada konu yorumlarını iyice takip edersen nasıl rütbe atlayacağını anlayabilirsin ama incelemek lazım senin için bu konu hakkında ayrı bir konu açacağım nasıl rütbe atlanır diye.
5. Sistem seni robot olarak algılıyor ve otomatik ban atıyor.
6.Linklerin gözükmesinin nedeni seo açısından bizi ön sıralara çıkartması için ama onada bir önlem alabiliriz.
7. Bu maddede saçmalamışsın resim koyan kimseyi banlamıyoruz aynı avatarı kullanan arkadaşlara rastlarsın. çee
8. Popüler açtığını düşündüğün bir konuya bir adminin yada herhangi bir kimsenin yorum yapmasına gerek yok eğer bu konunun popüler olduğunu düşünüyorsan google'den ziyaretçiler akın eder ve konu altında bir çok kişi yorum yapar illa bir adminin konuya cevap atması like atması gerekmiyor popüler olması için. Biz konuları son sıralara taşımıyoruz öyle birşey yok ilk baştada söylediğim gibi konular kendi kendine ön plana çıkıyor yeter ki sen insanların ilgisini çekebilecek bir konu aç. www.spyhackerz.com/forum/imhatimi süreli banlananlar bu şekilde giriş yapamayacaktır sistem otomatik olarak atacaktır bazen sistem geç algılayabiliyor..

Evet adminlerimiz en çok banı hafta sonu atabilir çünkü ban atacağı kişiyi hafta içi takip eder ve hafta sonu boş vaktinde banı çakar. Ama benim ne zaman ban atacağım hiç belli olmaz onu söyleyeyim. çee

Forumda herhangi birini eleştirmek için konu açmayın varsa bir şikayetiniz bize bildirin biz gereğini yaparız ya da kavganızı özelden yapın. bokk:

Dediklerimi anlamışsındır umarım @yunus10 bir daha böyle konular istemiyorum senden bir kere daha bu tarz bir konu açmıştın umarım açıklama iyi olmuştur eğer aynı paylaşımları yapmaya devam edersen seni forumdan uzaklaştırabilirim. Bu arada konuları doğru yere açmaya dikkat et.

Konu Kilit + Off Topic bölümüne taşındı.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread