@Elphesia adlı üyeden şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
8,227
Rating - 0%
Merhabalar,
Sahibinden param güvende script için @elphesia adlı kişiye yazdım demo istedim önden ödeme istedi 500 TL attım
Fakat site istediğim gibi değildi iade istedim vermiyor. Sadece site demosu aldım

Credits
729
Rating - 0%
Konuya kanıtları ekle

3.sahislar konuya yorum yapmasın

@elphesia açıklama için bekleniyorsun
Merhabalar Şahır Dzyne İle Anlaşıyor Script Dekontu Veri Olarak Kaydetmediği Halde Kaydediyor Diyr Söylemiş Fakat Sc Alıcaktı Kesindi Demo Kurdum Demo İçin 500 TL Ücret Talep Ettim Artık Alsa 1500 TL Daha Atıcak Almazsa 500 TL Bende Kalıcak Hata Onun Bana Söylemedi Dekont Yükleniyor mu Diye.

Credits
8,227
Rating - 0%
Merhabalar Şahır Dzyne İle Anlaşıyor Script Dekontu Veri Olarak Kaydetmediği Halde Kaydediyor Diyr Söylemiş Fakat Sc Alıcaktı Kesindi Demo Kurdum Demo İçin 500 TL Ücret Talep Ettim Artık Alsa 1500 TL Daha Atıcak Almazsa 500 TL Bende Kalıcak Hata Onun Bana Söylemedi Dekont Yükleniyor mu Diye.
Hocam Dzyne bana iki seçenek sundu dekontsuz 500 dekontlu 2500 TL ben dekontlu istedim sende 2500 fiyat çekince ne bileyim demo atman için bile ödeme attım güvence amaçlı

Credits
8,227
Rating - 0%
500 TL fiyata dahildi toplam 2k ya anlaştık ya benim işime yaramıyor sc aynısı bende var iade istiyorum en doğal hakkım

Credits
100,000
Rating - 88.9%
yasak , üstüne demo parası diye bir şey yoktur demo parası attırılıyor üstüne adam begenmıyor iade istiyor hop cebe hesabı
Ticaret spy üzerinden olmamış benzer bir ton olay oldu yasak olan bir ürünün ticaretini yaptıkları için spy dışı tutuluyordu

Credits
729
Rating - 0%
yasak , üstüne demo parası diye bir şey yoktur demo parası attırılıyor üstüne adam begenmıyor iade istiyor hop cebe hesabı
beğenmiyor değil dekont kaydedilmiyor diye zaten sattığım zaman olan özellikleri söyledim

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
"Demo ücreti" diye bir şey yoktur. Gelip demo kurucam para at demek sadece saçmalıktır ve eğer ki ürün alıcının istediği gibi çıkmadıysa ürün ya düzeltilecektir ya iade sağlanacaktır. Aksi halde forumdan uzaklaştırılacak ve Sahibinden vs. Türk sitelerin script ve data satışı yasak Artık lütfen bu konuda anlayış gösterin, biz kaba kuvvet kullanma taraftarı değiliz çünkü.

Credits
729
Rating - 0%
"Demo ücreti" diye bir şey yoktur. Gelip demo kurucam para at demek sadece saçmalıktır ve eğer ki ürün alıcının istediği gibi çıkmadıysa ürün ya düzeltilecektir ya iade sağlanacaktır. Aksi halde forumdan uzaklaştırılacak ve Sahibinden vs. Türk sitelerin script ve data satışı yasak Artık lütfen bu konuda anlayış gösterin, biz kaba kuvvet kullanma taraftarı değiliz çünkü.
sorun dekontu kaydetmemesi yarın en geç 12 e kadar düzeltirim. işte olduğum için

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread