Coinli Efsane yöntem ile dolar kazanin! (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
423
Rating - 0%
Fiverr da çok ölücü var.
Hele hintli ölücülerle mücadele etmek mümkün değil. Senin 10 dolara yaptığın işi 3-4 dolara falan yapıyor. Benim merak ettiğim konu sen hani gig ile 1000 dolar kazandın? Buradan adresi veremezsen bile özelden yazarsın.

Bu arada bilmeyenler için Fiverr'ın yerli versiyonu
Bionluk.

Credits
8
Rating - 0%
Fiverr da çok ölücü var.
Hele hintli ölücülerle mücadele etmek mümkün değil. Senin 10 dolara yaptığın işi 3-4 dolara falan yapıyor. Benim merak ettiğim konu sen hani gig ile 1000 dolar kazandın? Buradan adresi veremezsen bile özelden yazarsın.

Bu arada bilmeyenler için Fiverr'ın yerli versiyonu
Bionluk.
bionlukta fiverda kazandıgın paranın 10 da 1 ini bile kazanamazsın bionluk türk platformu oldugu için gelen müşteri çok az oluyor. Fiverda Animasyon yaparak kazandım kardeşim :)

Credits
423
Rating - 0%
bionlukta fiverda kazandıgın paranın 10 da 1 ini bile kazanamazsın bionluk türk platformu oldugu için gelen müşteri çok az oluyor. Fiverda Animasyon yaparak kazandım kardeşim :)
Ben de Fiverr'a üyeyim ama 6 ayda 8 dolar kazandım. Fakat ne fiyat verirsen ver ölücüler türüyor onlarla baş etmen mümkün değil. Adresi verirsen bir bakarım şu animasyon giglerine olmasa bende öyle bir şey hazırlarım. Bionluk için ise bir şey diyemeyeceğim çünkü hiç girip bakmadım .

Credits
8
Rating - 0%
Ben de Fiverr'a üyeyim ama 6 ayda 8 dolar kazandım. Fakat ne fiyat verirsen ver ölücüler türüyor onlarla baş etmen mümkün değil. Adresi verirsen bir bakarım şu animasyon giglerine olmasa bende öyle bir şey hazırlarım. Bionluk için ise bir şey diyemeyeceğim çünkü hiç girip bakmadım
Oda senin ticaret kabiliyetine kalmış. Uğraşman ve alıcı isteklerine detaylı güzel teklifler vermen gerekiyor. Özelden atıyorum sana adresini hesabımın

Credits
423
Rating - 0%
Pazarlamanın alasını yapacaksın da ölücülerle nasıl başa çıkacaksın? Hintliler her tarafı kaplamış çünkü adamlar hem kalabalık hem de aç. Senin 10 dolara yaptığın işi hintliler bir dolara bile yapar öyle aç adamlar.
Bunlarla uğraşacağına gidersin başka iş yaparsın.

Buradan Fiverr da iş yapmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum. Erkek nicki'i ile iş yapmayın.

Fake bir kız nick'i olsun. İki yıl erkek nick'i ile en baba tanıtımı yapıp iş alamadım. Umurumda da değil çünkü asıl işim bu değil. Ekstra kazanç olsun diye yapıyordum. Sonra yabancı bir yazıda kadınların daha fazla rağbet gördüğünü öğrendim. Nick'i kız olarak değiştirdim ikinci ayda 8 dolarlık bir iş geldi. Ama o kadar.

Credits
8
Rating - 0%
Pazarlamanın alasını yapacaksın da ölücülerle nasıl başa çıkacaksın? Hintliler her tarafı kaplamış çünkü adamlar hem kalabalık hem de aç. Senin 10 dolara yaptığın işi hintliler bir dolara bile yapar öyle aç adamlar.
Bunlarla uğraşacağına gidersin başka iş yaparsın.

Buradan Fiverr da iş yapmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum. Erkek nicki'i ile iş yapmayın.

Fake bir kız nick'i olsun. İki yıl erkek nick'i ile en baba tanıtımı yapıp iş alamadım. Umurumda da değil çünkü asıl işim bu değil. Ekstra kazanç olsun diye yapıyordum. Sonra yabancı bir yazıda kadınların daha fazla rağbet gördüğünü öğrendim. Nick'i kız olarak değiştirdim ikinci ayda 8 dolarlık bir iş geldi. Ama o kadar.
Zaten minimum teklif 5 dolar kardeşim. Ölücüler oldugu dogru fakat iyi ilanların varsa işinde geliyor. İstemeyen yapmayabilir ancak internette gördüğünüz çoğu yöntemden daha etkilidir ve kazandırır.

Users who are viewing this thread