edit (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Joa

Credits
305
Rating - 0%
edit​

Attachments

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    38.5 KB · Views: 29
Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
Yunus Suresi, 77. ayet: Musa: "Size hak geldiğinde (böyle) mi söylersiniz? Bu bir büyü müdür? Oysa büyücüler, kurtuluşa ermezler" dedi.

Hadislerde de Peygamberimiz (sav), büyü yapan kimsenin Allah’a şirk koşmuş olacağını, bir başka hadislerinde ise, sihre inanan, onun doğruluğunu tasdik eden kimselerin Cennete giremeyeceklerini bildirmişlerdir.

Joa

Credits
305
Rating - 0%
Yunus Suresi, 77. ayet: Musa: "Size hak geldiğinde (böyle) mi söylersiniz? Bu bir büyü müdür? Oysa büyücüler, kurtuluşa ermezler" dedi.

HHadislerde de Peygamberimiz (sav), büyü yapan kimsenin Allah’a şirk koşmuş olacağını, bir başka hadislerinde ise, sihre inanan, onun doğruluğunu tasdik eden kimselerin Cennete giremeyeceklerini bildirmişlerdir.
kanka büyüyü ben yapmıyom ya bana ne korkutma beni :eek:

Credits
0
Rating - 0%
kanka büyüyü ben yapmıyom ya bana ne korkutma beni :eek:
Web sitesini sen hazırlamadın mı, neden paylaşıyorsun, bu tezgaha neden zemin hazırlıyorsun? Sorgulamak haddime değildir lakin bunun hesabı da sana sorulur dostum.

Credits
1,651
Rating - 0%
Çok inanan birisi değilim fakat bildiğim kadarıyla bu tür şeyler şirk olarak geçiyor ve bunu para ile yapıyorlar sende buna zemin hazırlayıp aracı olmuşsun yaptığın etik değil konuyu kilitlemişler fakat konu içeriğini de düzgün bulmadığım için tamamen editledim biraz daha dikkatli ol dostum banane diyip işin içinden çıkmak olmaz sadece Spy ' da değil sana tavsiyem bu sitenin tanıtımını hiç bir yerde yapma

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread