[ÇÖZÜLDÜ] @Rolex DENİLEN Şahıs Tokat! (11 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,301
Rating - 0%
Anlattm canım okuyabilirsin
Seni Bu sanaldan sikmezsem adım mazi değil tamam mı, adminler dai haklı olanın yanında değil de. Arkadaş Samimiyeti olanları sabunuyor senım ben kalıbını sikeyim, 3-5 kuruşluk adamlara gülümseyen orospu çocuğu

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Burda bir konusma beni taniyan bilir tokat atmicagimida bilir diyerekten basliyorsa o kisi tokat atmistir burdaki adminlere yalakalik yaptigi icin banlanmicagindan emin oldugu icin bu sekilde bir tavir duzenler ve dikkat ettiyseniz arkadas o kadar kufure ragmen hicbirsdy dememis buda adminlere karsi yaptigi yalakaliklardan biridir .
Ne yani küfürlere karsi agzimi bozmadım diye beni tokatcimi ilan ediyorsun?

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Dediğim gibi konu 20k takipçi ben buna sorgu yaptırdım biz arkadaştık küfürlü konuşurduk az çok 2 3 saat geçti bu bana yazdı at falan atcam kanka dedim sonra bu gruba yazdı tokatcidir falan allahima kitabıma küfretmeye başladı. Ben hala samimiyiz aramızda şaka yapıyor sanıp dm den yazdım atcam lan aglama falan dolan sonra bu devam etti küfürlere engeli bastim tekrar diyorum aticam diyorum aradan max 2 saat geçmiş beni tokatci ilan edip allahima kitabıma sövüyor. + olarak 10tl konusunun açıklamasını yaptm ha konu 10tl se gelsin atayim 10tl yi gayet yeterli açıklama diye düşünüyorum

Credits
1,301
Rating - 0%
Dediğim gibi konu 20k takipçi ben buna sorgu yaptırdım biz arkadaştık küfürlü konuşurduk az çok 2 3 saat geçti bu bana yazdı at falan atcam kanka dedim sonra bu gruba yazdı tokatcidir falan allahima kitabıma küfretmeye başladı. Ben hala samimiyiz aramızda şaka yapıyor sanıp dm den yazdım atcam lan aglama falan dolan sonra bu devam etti küfürlere engeli bastim tekrar diyorum aticam diyorum aradan max 2 saat geçmiş beni tokatci ilan edip allahima kitabıma sövüyor. + olarak 10tl konusunun açıklamasını yaptm ha konu 10tl se gelsin atayim 10tl yi gayet yeterli açıklama diye düşünüyorum
10₺ at demiyorum sana demi ben sözüne sadık ol 5 adam etmezsin sen. Ancak Yalakalık Yapar Kendini Haklı Göstermeye Çalışırsın Başka Bir Sikim Yok Arkadaş Dai Değildik gelip bana burda kolpalık yapma, Doğruları Söyle Acıdırr

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
O zaman arkadaşa servisini sağlaman için bence gayet iyi bir zaman şu an, servisi sağla ve konuyu kapatalım
Dediğim gibi 20k konusunda kendimi hakli buluyorum ben ina hala aticam bekle dediğime rağmen allahima kitabıma küfretmeye devam ediyor oyuncak değil bu ama konu o sözde tokatladigim 10tl se buyursun atayim.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
10₺ at demiyorum sana demi ben sözüne sadık ol 5 adam etmezsin sen. Ancak Yalakalık Yapar Kendini Haklı Göstermeye Çalışırsın Başka Bir Sikim Yok Arkadaş Dai Değildik gelip bana burda kolpalık yapma, Doğruları Söyle Acıdırr
Kardesim benim aradan max 2 3 saat geçti sen sövmeye devam ederken ben aticam bekle aglama diyordum yalansa yalan de ?

Credits
1,301
Rating - 0%
Dediğim gibi 20k konusunda kendimi hakli buluyorum ben ina hala aticam bekle dediğime rağmen allahima kitabıma küfretmeye devam ediyor oyuncak değil bu ama konu o sözde tokatladigim 10tl se buyursun atayim.
Kanıtlar Ortada İken Mı Haklı Buluyorsun 🤣 Lan Ne Kolpa Adamsın Sen, konu 10₺ ise gel 6 katını atayım sana ben 😂

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
17:36 geçe işlem aldım demi senden ne 2-3 saati ne diosun sen kardeşim geçmiş dai temizkemişsin
Kardesim boş iftiralarla gelme bana sende dahil forumda samimi olduğum herkes tanır beni ben sana aticam diyorum sen hala işin sahasında benim allahima kitabıma sovuyorsun milleti kiskirtiyorsun tokstci diyerek sonra benden takipcimi bekliyorsun?

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Abicim, mevzu ve küfürleşmeler tamamen BOŞUNA uzuyor. @Rolex git ve arkadaşa takipçisini at. Mevzu zaten kapanacak, bırakın ettiğiniz küfürü. Ha yok, eğer öyle yapacaksanız birinizi küfürden diğerinizi işlemi gerçekleştirmedi diye banlayayım, siz bilirsiniz

Credits
1,301
Rating - 0%
Kardesim boş iftiralarla gelme bana sende dahil forumda samimi olduğum herkes tanır beni ben sana aticam diyorum sen hala işin sahasında benim allahima kitabıma sovuyorsun milleti kiskirtiyorsun tokstci diyerek sonra benden takipcimi bekliyorsun?
Atamıcanı bile bile gelip halen savunma kolpasi yapma bana 2005li çocuk o ananı sıkerım senın

Credits
1,301
Rating - 0%
Abicim, mevzu ve küfürleşmeler tamamen BOŞUNA uzuyor. @Rolex git ve arkadaşa takipçisini at. Mevzu zaten kapanacak, bırakın ettiğiniz küfürü. Ha yok, eğer öyle yapacaksanız birinizi küfürden diğerinizi işlemi gerçekleştirmedi diye banlayayım, siz bilirsiniz
Ben Haklı Olduğum için de banlanırim sıkıntı yok alışkınız Samimiyeti admin olan Allah oluyor

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
Bu Anasının Beyin yoksulluğu haricinde bişi yok sorgu işlemini hallettim 20k takipçi ile anlaştık ve üstüne para attı smm panelime yükle dedi, yükledim baktım bakiye yok sıfırlamış anasını siktiğim, ve grubda inkar edip konuyu değişiyor gerekenin yapılmasını istiyorum ne zaman haklı olsam bi sikim olmuyor
@Lastromance @SkullZ @Nephthys
Senide gelen geçen tokatlıyor ailenle sikişiriz bak

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
Rolexinde mazininde ailesiyle sikişioz kıral he bide tokat atacaksanız leonum gibi sağlam atın 10tl ne orzbu cocuğu @Nullestio

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
şimdi öhm konuya bakıcak olur isek iki arkadaşta ağır içmiş kıral yanı kabullenin bunu, 10 tl ye sorgu yapan biri mi var yani kıral burda taraf tutmuyorum ama iki tarafta net içmiş kafası güzel. onun dışında IDAMMM IDAMMM !! haklı olan kazansın yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Bakiye aktarıldı konu kapandı bidaha beni bu 10tl ve bu orospu evladi için uğraştırmayın ilgilenen admin için tesekkurler

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread