Çok Yüksek Kazançlı bir Projem için Maddi Ortak arıyorum (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba Arkadaşlar İllegal tabanlı bir projem için ortak arıyorum iş hakkında detayı sizlere vereceğim fakat SERMAYE Eksiğim var bu sebele ortak arıyorum aylığa vurunca yarım milyon ciro hedefleyen bir iş ( adam başı ) Sermayesini tamamlamaya çalışıyorum ortak bulabilirsem çok iyi olur umarım Sermayesi olmayan yazmaz boş vakit çalmayız karşılıklı olarak
TELEGRAM
darbe0515
WHATSAPP
+62 831-3635-8025

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Merhaba Arkadaşlar İllegal tabanlı bir projem için ortak arıyorum iş hakkında detayı sizlere vereceğim fakat SERMAYE Eksiğim var bu sebele ortak arıyorum aylığa vurunca yarım milyon ciro hedefleyen bir iş ( adam başı ) Sermayesini tamamlamaya çalışıyorum ortak bulabilirsem çok iyi olur umarım Sermayesi olmayan yazmaz boş vakit çalmayız karşılıklı olarak
TELEGRAM
darbe0515
WHATSAPP
+62 831-3635-8025
ÖM yoluyla detaylandırabilirmisin?

Credits
0
Rating - 0%
TELEGRAM
darbe0515
WHATSAPP
+62 831-3635-8025
aıjajsjwuwue

Users who are viewing this thread