Credits
19
Rating - 0%
Merhabalar arkadaşlar,

Ben web alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bunun için php öğrenmeye başlamıştım, baya bir mesafe kat ettim fakat php öğrenmenin bug bounty konusunda çok önemli olmadığını öğrendim.

Daha sonra JavaScript ve Python hakkında düşündüm. Ben işin temellerini öğrenerek kendime meslek hayatında da birşeyler katmak istiyorum.

Hem web, hem de bug bounty öğrenmek için hangi dil benim için ideal olabilir? Ya da dil öğrenmeme gerek yok mu?

Credits
40,770
Rating - 100%
Merhabalar arkadaşlar,

Ben web alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bunun için php öğrenmeye başlamıştım, baya bir mesafe kat ettim fakat php öğrenmenin bug bounty konusunda çok önemli olmadığını öğrendim.

Daha sonra JavaScript ve Python hakkında düşündüm. Ben işin temellerini öğrenerek kendime meslek hayatında da birşeyler katmak istiyorum.

Hem web, hem de bug bounty öğrenmek için hangi dil benim için ideal olabilir? Ya da dil öğrenmeme gerek yok mu?
hacker101 (hackerone) ve bugcrowd eğitimlerini bitir ilk onlar çok geliştirecektir seni. sonra youtubedan videolar izle uzmanlaş.
Cevabı Arkadaş Vermiş

Credits
19
Rating - 0%
hacker101 (hackerone) ve bugcrowd eğitimlerini bitir ilk onlar çok geliştirecektir seni. sonra youtubedan videolar izle uzmanlaş.
Yanıtınız için çok teşekkürler. Peki herhangi bir front-end veya back-end dil öğrenmem gerekli mi? Çünkü JavaScript'in yararlı olabileceğini duydum.

Credits
240
Rating - 0%
Yardımcı olabilecek birileri var mı? Hala yazılım konusunda merak ediyorum.
Programlama dili olmasa da html, script için javascript, tool yazmak için ise python öğrenmen işine yarayabilir.

*Kendi bildiğimi söylüyorum sen bunları araştırıp netlik kazandırabilirsin.*

Users who are viewing this thread