Bu nedir birader? (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
760
Rating - 0%
Screenshot_20210819_190341.jpg

Kim sildi bilmiyorum ama hayırdır? ticaret yapıyoruz ekmeğimize taş koyuyorsun. Açtın zaten diye açıklama yapmışsın 2 konumuda silmişsin amacın nedir?

Credits
760
Rating - 0%
Bu işi yapamıyorsanız bırakın hakka giriyorsunuz. Millete salça olmadan kimseyi tokatlamadan kendi çapımızda ticaret yapmaya çalışıyoruz. Madem bu işi yapıyorsun adam gibi uyarı yap kendi kendine iş çevirip ekmeğimize taş koyuyorsun. Konumu kim kaldırdıysa ben hakkımı helal etmiyorum

İ

İbrahim

Bu işi yapamıyorsanız bırakın hakka giriyorsunuz. Millete salça olmadan kimseyi tokatlamadan kendi çapımızda ticaret yapmaya çalışıyoruz. Madem bu işi yapıyorsun adam gibi uyarı yap kendi kendine iş çevirip ekmeğimize taş koyuyorsun. Konumu kim kaldırdıysa ben hakkımı helal etmiyorum
1) 2 kere aynı konuyu açmışsın

2) Satış konularına coin koyamazsın

3) Adminler öyle düşünüp kaldırmış (itiraz edebilirsin ama hayırdır tarzı cümleler nedir?)

Gözünü açıp baksan anlarsın.

İyi forumlar,

@Zns sorun çözüldü diye düşüyorum arkadaşın kilit koyabilirmisin gereksiz tartışma olmasın

Credits
760
Rating - 0%
1) 2 kere aynı konuyu açmışsın

2) Satış konularına coin koyamazsın

3) Adminler öyle düşünüp kaldırmış (itiraz edebilirsin ama hayırdır tarzı cümleler nedir?)

Gözünü açıp baksan anlarsın.

İyi forumlar,

@Zns sorun çözüldü diye düşüyorum arkadaşın kilit koyabilirmisin gereksiz tartışma olmasın
Forumda yeniyim aybı satış konusunu defalarca açmadım 1 kere paylaşım yaptım yorum gelmedi silinmesi için raporladım ve açık artırmaya sundum aynı konuyu 2 kere açmadım....

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread