bence forum ucretlı olsun (1 Viewer)

Credits
6,805
Rating - 0%
cogu adam akıllı forumlara bakıyorum ornegın r10 gıbı ıllagal platform gıbı bu tarz forumlar ucretlı bu forumda kalıtelı tokatcılık olayları gercekten burada arttı o yuzden bunun onune gecılmesı ıcın bence forumun ucretlı olması gerekıyor yoksa bu foruma ıyıce tokatcılar dadanıcak adam ucret verdıgı forumda tokatcılık yapamıyor @İbrahim @SkullZ bı onerıdır sadece

Credits
1,250
Rating - 100%
cogu adam akıllı forumlara bakıyorum ornegın r10 gıbı ıllagal platform gıbı bu tarz forumlar ucretlı bu forumda kalıtelı tokatcılık olayları gercekten burada arttı o yuzden bunun onune gecılmesı ıcın bence forumun ucretlı olması gerekıyor yoksa bu foruma ıyıce tokatcılar dadanıcak adam ucret verdıgı forumda tokatcılık yapamıyor @İbrahim @SkullZ bı onerıdır sadece
tokatçıların önüne geçmez dostum gene parayı basar girer foruma ardından tokatlar 2 katı parayla geri çıkar

Credits
6,805
Rating - 0%
orasını bilemem mantıklı fikir ama yöneticiler ne der onu bilmiyoruz
oyle 20 30 tl gıbı komık rakam olursa fıyat onemsenmez ama burada gercekten arttı bu olaylar genelde esc kullanmayı bılmeyen adamlara dadanıyorlar cozum ıcın bu sart bence

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Ücretli olması bi nebze olsada önleyebilir fakat tam manasıyla engellemesi mümkün değil adam gerekirse 100 lirasını piç eder 2 katı tokat atar çeker gider. Örnekleride var o çok övdüğün platformda knk çee

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
Para vermesi yerine buradaki insanların referans kodları ile giriş yapılabilir. Eğer ref kodunu verdiğin kişi dolandırıcılık yaparsa sen de ban yemelisin. Eğer güvenmiyorsan ref kodu vermeyeceksin

Users who are viewing this thread