Coinli Bedava 83 Tl kazanma (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
638
Rating - 100%
Merhaba ilk konum bir sorun olursa yardımcı olurum
İlk once coinbase uygulamasını indiriyoruz sonra kayıt oluyoruz ve sol üstte 3 nokta var oraya tılkayıp öğrenin ve kazanın şeçeneğine basıp kimlik doğruluyoruz hemen doğruluyor zaten
Sonra orda bize 6 tane soru soruyor sallayıp geçebilirsiniz sonra hemen zaten geliyor ödeme sonra btctürk veya binance yada paribu gibi borsalara çekmek için dogeye çevirip alabilirsiniz ben 2 hesaptan yapıp 163 tl aldım aynı kimlikle olmuyor 1kimlikle 1hesap açabilirsiniz bol kazançlar
Kanıtları yoruma atıyorum ben btctürke çektim

Attachments

• 5F7A38F8-4C89-4836-BFBF-D40F037F6A92.jpeg
    5F7A38F8-4C89-4836-BFBF-D40F037F6A92.jpeg
    246.2 KB · Views: 15
Credits
296
Rating - 0%
Ben 1K ya yakın aldım 3 hesap ile ama kimliği hemen doğruluyor demişsin bilgin olmadan yanıltma kimseyi seninkini bir ihtimal hemen doğrulamış olabilir ama araştırırsan aylardır bekleyenler var benimde bir hesabım 1 haftada onaylandı biri 2 günde şuanda 4 aydır onay bekleyen hesabımda var + olarak eskiden 400 civarı veriyordu şimdi tek görev gelmiş :D

Credits
638
Rating - 100%
Ben 1K ya yakın aldım 3 hesap ile ama kimliği hemen doğruluyor demişsin bilgin olmadan yanıltma kimseyi seninkini bir ihtimal hemen doğrulamış olabilir ama araştırırsan aylardır bekleyenler var benimde bir hesabım 1 haftada onaylandı biri 2 günde şuanda 4 aydır onay bekleyen hesabımda var + olarak eskiden 400 civarı veriyordu şimdi tek görev gelmiş :D
Doğrudur ama şuan bazı sistemler otomatik doğruluyor ben birini ehliyet birini kimlikle doğruladım 10 dkda doğruladı imza olmayan yada görüntü kalitesi kötü olanlar geç doğrulanıyor

Terorwilson1

SOYTARI
Credits
1,059
Rating - 50%
İlk once coinbase uygulamasını indiriyoruz sonra kayıt oluyoruz ve sol üstte 3 nokta var oraya tılkayıp öğrenin ve kazanın şeçeneğine basıp kimlik doğruluyoruz hemen doğruluyor zaten
-=Stripped Content=-
tc arsivim var onlarla dogrulaasam sorun olurmu

Tweety6r 

Never say Never
Credits
18,037
Rating - 100%
-=Stripped Content=-
Sen siteyi özelden at bana 20 coin atayım sana hata veriyor 5 coini açtı ama 4 coinli olanı açamadım dostum
Screenshot_20220107_234902_com.android.chrome.jpg

Users who are viewing this thread