Credits
2,873
Rating - 100%
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde ataması yapılmayan 28 yaşındaki öğretmen adayı Mustafa Kaya, yaşamına son verdi.

"Hayata veda ediyorum. Üniversitemi, askerliğimi, özel sektörde çalıştım ve okudum. Abimi ve annemi çok seviyorum, babamı özledim."

Credits
100,000
Rating - 88.9%
5 yıl geçmiş halen daha hiç birşey değişmemiş daha kötüye doğru gidiyor...

Ataması yapılmayan öğretmenlerin ahı var. . Uludere'de bombalanan çocukların ahı var. intihar eden Yarbay Ali Tatar'ın ahı var. Türkan Saylan'ın ahı var. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Sekreterinin ahı var. Bu ülkeyi kuran '2 ayyaş' dediğiniz Atatürk'ün, İsmet İnönü'nün ahı var. Eskişehir'de sokak ortasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın, Abdullah Cömert'in ahı var. Kuruttuğunuz derelerin intikamı var. Kestiğiniz ağaçların, yuvalarını bozduğunuz kuşların ahı var. HES'lere karşı direndiği için yargılanan Leyla'nın ahı var.

6efew 

only business
Credits
2,579
Rating - 82.4%
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde ataması yapılmayan 28 yaşındaki öğretmen adayı Mustafa Kaya, yaşamına son verdi.

"Hayata veda ediyorum. Üniversitemi, askerliğimi, özel sektörde çalıştım ve okudum. Abimi ve annemi çok seviyorum, babamı özledim."

Users who are viewing this thread