Arkadaşlar bu site scam sitesidir (1 Viewer)

Deal with the Devil

The joke's on you
Credits
1,502
Rating - 100%
Normalde bu tarz sitelere zamanımı tüketmem fakat her dakika o siteyi paylaşan arkadaşa tilt olduğum için yaklaşık 200 yakın referans puanı kastım olmayacağını bildiğim halde amazon gift kartları aldım bir sürü her şey tamamlandıktan sonra birde bot olup olmadığınızı test etmemiz gerek ibaresi gelince ( scam sitelerinin vazgeçilmezidir ) direk çaktım konuyu lütfen bu saçma salak siteyi artık o arkadaş paylaşmasın

Deal with the Devil

The joke's on you
Credits
1,502
Rating - 100%
Eğer yok scam değil sen yalan söylüyorsun diyen arkadaşlar varsa opera vpn açıp her dakika referans kodunu site kısmına kopyala yapıştır yaparak redeem puanı kassın ondan sonra istediği hediye kartını almayı denesin bakalım

Deal with the Devil

The joke's on you
Credits
1,502
Rating - 100%
Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.png

Sırf o arkadaşa sinir olduğum için adım adım kazandığım ödülden ödeme kısmına kadar ssli bir şekilde atıyorum
he biri çıkıp derse kardeşim bu scam değil telefon numaramı girip 68TL ödedikten sonra alırım gift kodumu alıp yoluma bakarım diye
birincisi bu tarz sitelerde ss'de attığım gibi üç tane görevi tamamlamanız gerektiğini söylüyor
hepsinin 68TL olduğunu varsayarsak 68x3=204 lira
204 liranın hepsini bir mongol gibi verdiğinizi farzedin
ödedikten sonra bakalım site gift kartını göster kısmında hata verip vermiyor mu
hala daha hayır inanmıyorum diyen arkadaşlar varsa 204 ödeyip kanıt olarak atsın buraya bekliyorum veyahut özel mesajla

Users who are viewing this thread