Arınma Gecesi - Tamam mı - Devam mı (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
Rating - 100%
LAN TÜM FORUMUN AMK HEPNİZİN AMK ARINMA GECESİ AKTİF SKELR S2Ş VAR S2Ş OOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: 😎 :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Credits
43,826
Rating - 0%
böyle zevk olmuyor @Mectruy ve @Al Simmons bu gece arınma gecesi olduğundan dolayı her değere küfürün serbest olması daha doğru olur. O küfürü ederken o ailevi değerleri katmadığım sürece ben zevk alamıyorum

Credits
8,954
Rating - 0%
Ölüm sessizliği ve sakinliği var üzerimde. Dünya yansa kıyamet kopsa bir köşede izler sonra gidip bir kap su döker el atarım. Dilimi mühürledim lal ettim kendimi. Konuşmak anlatmak istemiyorum yada beceremiyorum. En son aylar önce böyle olmuştum. Hani insan ölürken son nefesini verir ya her nefesimi onun gibi alıyorum. Boğazımda düğüm oluyor ciğerlerime ulaşamıyor. Bazen ölecekmiş gibi hissedip kendimi balkona atıyorum. Bazen ayağa kalkmaya bile mecalim olmuyor. Bacaklarım beni taşıyamıyor, tırnağınızın ucu deyse yerle bir olurum. Saç diplerime kadar acıyor. İçim yanıyor ciddi anlamda içimde vücudumda yanıyor. Önceden buz küpü olan vücuduma el vursan iki dakika bile dayanamayıp çekersin. Normalde olsa olaylara kalkıp ağlar paniklerdim şimdi ise sadece beş dakikalık duvarları izletiyor bir yerlere dalıyorum sonra hiçbir şey olmamış gibi kalkıp yoluma devam ediyorum.

Lucifen

DOLANDIRICI
Credits
1,730
Rating - 0%
wictory ananın kafasını traş eder gres yağı ile parlatır karına önüne atarım orospunun doğurduğu yapacağın işi sikerim haysiyetsiz orospu evladı seni ananın amına tel takar yırtarım pikaçu diye topa hapsederim ananı habire duvara fırlatır özel güç yaptırırım amk türemesi anca konuş boş yap açtığın konuları götüne sok çıkar istersen fitil yap amcık seni

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread