Arınma Gecesi 3 - Zafiyet ! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
Senin Agzina siçarim ve Senin annenin amina torpil koyup amini patlatirim annanin arinma geçesi biterse annani sikeçem och bee annan bagrio bekle
bak o sıfadul eşgalini sikerim çocuk annene kafa atar siker siker öldürürüm amına kodumun makarnacı orospu çocuğu

İ

İbrahim

Son 10 dk kala konuşmamı yapim orospu çocuklarına sesleniyorum (gezginlerle dolandıricılara) a*nenizi Uludağ da kayarak sikim orospu çocukları

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
senin ölmüşlerini sikeçem bekle sen öldürdüm senin anneni amina vura vura geberttim annani ve senin ablani sikecem geberip gidecek bekle
bak o annene ppnde ki Afyon sucuğunu sokarım tam zevke geldiğinde amına soktuğum sucuğu annene ve sana sucuklu yumurta yapar yediririm

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Ya sen kimsin orospu **Küfürbaz** çıldırtma lannnnn brniiii ?? Valla tek atarım sanada kareyede

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAllah diyerek başlıyorum cümleme seni aptal orospu evladi metin2'de girdiğin sw'de GM olayım da +9 dolunayla beraber babanı pazara çevirip çevirip satayım anneni yabani kurt gibi öldüreyim AAKKUUUUUVVVAAKKK darbesiyle gardiyan kurt gibi saldırayım sana agla tag gel kardesim tag gel??????????????????????????????????

Credits
5,864
Rating - 100%
bak o annene ppnde ki Afyon sucuğunu sokarım tam zevke geldiğinde amına soktuğum sucuğu annene ve sana sucuklu yumurta yapar yediririm
Annanin amina o pp deki sigarayi soktum ya ona mi sinirlendin amini siktim Kahbe evladi seni o pp deki adam geçe evine basip anneni sikip kafasina vurup öldürdü

Credits
7,852
Rating - 0%
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAllah diyerek başlıyorum cümleme seni aptal orospu evladi metin2'de girdiğin sw'de GM olayım da +9 dolunayla beraber babanı pazara çevirip çevirip satayım anneni yabani kurt gibi öldüreyim AAKKUUUUUVVVAAKKK darbesiyle gardiyan kurt gibi saldırayım sana agla tag gel kardesim tag gel??????????????????????????????????
Tag gelmezsen ananı yakar ezer geçerim orospu ÇOCUĞU TEK İŞİN ŞARKI ÇIKARMAK OLAN OBEZ OROSPU EVLADI SİKTİR GİT ALLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHBH DİYEREK BİTİRİYORUM BEN CÜMLEMİ LANNNN

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Tag gelmezsen ananı yakar ezer geçerim orospu **Küfürbaz** TEK İŞİN ŞARKI ÇIKARMAK OLAN OBEZ OROSPU EVLADI SİKTİR GİT ALLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHBH DİYEREK BİTİRİYORUM BEN CÜMLEMİ LANNNN
NERRRRRRRRRRRRRREMMM OBEZ TAYİPCİ PEZEVENK SENİİİİ SOKAKTA COLUK COCUGA CEBİNDEKİ TELEFONU CİKAR DİYEN SİGARA İCMEKTEN DİSLERİ SARARMİS PEZEVENK SENİ GEL TAG GEL GEL ANANIN AMINA VIN VINNNNN SUZUKİ MOTORLA GİRİCEMMM HIIRRRRRR HIINNNN VIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNN

Credits
7,852
Rating - 0%
NERRRRRRRRRRRRRREMMM OBEZ TAYİPCİ PEZEVENK SENİİİİ SOKAKTA COLUK COCUGA CEBİNDEKİ TELEFONU CİKAR DİYEN SİGARA İCMEKTEN DİSLERİ SARARMİS PEZEVENK SENİ GEL TAG GEL GEL ANANIN AMINA VIN VINNNNN SUZUKİ MOTORLA GİRİCEMMM HIIRRRRRR HIINNNN VIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNN
Kes siktir git şarkı çıkarmaya devam et

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
kürtler senin annani kürt etti sike sike kürtler Annenin amçina tabança dan vurdular
amk klavye özürlü sünepesi son 2 dk kaldı anneni ahlatmama orospu çocuğu seni annenle sikişirken böyle naz yapsaydın sikmezdim o folloş orospu anneni

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread