[ÇÖZÜLDÜ] @Rolex DENİLEN Şahıs Tokat! (7 Viewers)

Status
Not open for further replies.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
İade geç dediğim sence 10 TL'nin iadesi mi @Rolex sana hiç "10TL" iade geç demedim. "İade geç dedim" 20k'nın ücreti neyse onu geçeceksin ya da takipçiyi atacaksın. Eğer, sorun 10 TL ise, sana geri atsın @MaziOnly

@MaziOnly bu kadar küfürden sonra, şikayet konusu çözüldükten sonra seni de uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Ciddi anlamda, durdurak bilmeden küfür ettin. Azıcık durularak konuş lütfen, çözmeye çalışıyoruz görüyorsun

Credits
1,301
Rating - 0%
İade geç dediğim sence 10 TL'nin iadesi mi @Rolex sana hiç "10TL" iade geç demedim. "İade geç dedim" 20k'nın ücreti neyse onu geçeceksin ya da takipçiyi atacaksın. Eğer, sorun 10 TL ise, sana geri atsın @MaziOnly

@MaziOnly bu kadar küfürden sonra, şikayet konusu çözüldükten sonra seni de uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Ciddi anlamda, durdurak bilmeden küfür ettin. Azıcık durularak konuş lütfen, çözmeye çalışıyoruz görüyorsun
Ben 20k mı istiyorum hacı

Sientov

SOYTARI
Credits
3,724
Rating - 0%
Konuyla alakasız bi kişiyim ancak fikrimi belirtmek gerekirse iki üyede forum kuralları içinde bulunan sorgu yasağını çiğnemiş bulunmakta ve buraya sorgu yaptım vs davasından geliniyor. Konu tgde konuşulmuş olsada foruma bu konu hakkında şikayet açılmış.
Ben ne diyorum o 20k veya ücreti gelecek yada sorgu ücretim okey ?
Zaten sorgu ücretini söz konusu geçen panele yüklediğini ifade etmekte. Ama anlaşma 20k takipçi olduğu için gerisi adminlere kalmış. Zaten panelde kâr konulmuş takipçiler atılcak buda demek oluyorki rolex 10 tllik ücretten 50 krş 1lira vb ücretleri kendi cebine kalcak.

Herkes kolay gelsin iyi forumlar🙃

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Ben 20k mı istiyorum hacı

Bende sana bunu anlatmaya çalışıyorum metincim bak 20k iade diosun sabahtan beri niyeti 20k iadeyse ben sana 10 20 kere 10tl ni konuyla alakasi yok dediğim zaman niye hala chatte 10tl icinmi falan dedin yani ben sana dedim 10tl nin alakası yok 30 kere.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Konuyla alakasız bi kişiyim ancak fikrimi belirtmek gerekirse iki üyede forum kuralları içinde bulunan sorgu yasağını çiğnemiş bulunmakta ve buraya sorgu yaptım vs davasından geliniyor. Konu tgde konuşulmuş olsada foruma bu konu hakkında şikayet açılmış.

Zaten sorgu ücretini söz konusu geçen panele yüklediğini ifade etmekte. Ama anlaşma 20k takipçi olduğu için gerisi adminlere kalmış. Zaten panelde kâr konulmuş takipçiler atılcak buda demek oluyorki rolex 10 tllik ücretten 50 krş 1lira vb ücretleri kendi cebine kalcak.

Konu forumda geçmedi başka bir sunucuda geçti buranın alakası yok ama gelip burda konu açması saçma? @SkullZ

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%

Tekrar dediğim gibi gayet haklı yazmissin ama bu konu forumda geçmedi başka bir telegramda geçti "İllegal X Team" Adlı.

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Tekrar dediğim gibi gayet haklı yazmissin ama bu konu forumda geçmedi başka bir telegramda geçti "İllegal X Team" Adlı.
Hemen birisi baska yer dedi diye savunmanı buraya çekme. Sen 20k takipcinin telafisini yapiyormusun onu söyle bana?

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Hemen birisi baska yer dedi diye savunmanı buraya çekme. Sen 20k takipcinin telafisini yapiyormusun onu söyle bana?
Savunmami buraya çektiğim yok kankacim benim benim adminlere anlatamadığım şu çocuk 20k üzerinden konu acicaksa beni niye dünden beri 10tl diye uğraştiriyor ben 10 kere yazdim 10tl nin konusuyla alakasi yok diye hala 10tl ödeme geçmişi falan dolan die die durdu bende panelden attm 20k konusuda ben aticam dedim aradan 10dk gecti geçmedi hala muhabbet içindeydik benim allahima kitabıma sövmeye başladı ben ses etmedim aglama aticam bebe dedim anama bacıma sövmeye başladı sonra gelip konu acmis. Küfürler için burda özür dilesin telafi neyse yapariz

Credits
2,175
Rating - 100%
Savunmami buraya çektiğim yok kankacim benim benim adminlere anlatamadığım şu çocuk 20k üzerinden konu acicaksa beni niye dünden beri 10tl diye uğraştiriyor ben 10 kere yazdim 10tl nin konusuyla alakasi yok diye hala 10tl ödeme geçmişi falan dolan die die durdu bende panelden attm 20k konusuda ben aticam dedim aradan 10dk gecti geçmedi hala muhabbet içindeydik benim allahima kitabıma sövmeye başladı ben ses etmedim aglama aticam bebe dedim anama bacıma sövmeye başladı sonra gelip konu acmis. Küfürler için burda özür dilesin telafi neyse yapariz
oç adam

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
@Rolex ettigi küfürler sebebi ile onuda banlayacağım zaten. Ama şuanda senin 20k takipci iadesi yapman gerekiyor. Yapacak mısın onu söyle bana. Özur dilemesi vs beni ilgilendirmez. Arabulucu değilim ben.

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
Ban yiyicekmi burdan ve telegramdan?
Perma yemeyecek ama evet ban yiyecek. Bu kadar küfüre kim olsa ban atarım. Suana kadar atmama sebebim telafi yapmanı beklemem. Telegram konusuna değinecek olursak orada admin ben değilim. @Viento ile görüşmen gerekecek.

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
Bana telegramdan yazsin ismini atsın ama telegramda ve burda küfür telegramda Allaha kitaba küfür perma yerse sevinirim
Burda perma yemeyecek ama telegram adminleri orada permalarsa bilemem. @MaziOnly yaz adama telegramdan nickini at. Küfür etmeden yaz, az düzgün dur.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread