@Zns azıcık Onurun varsa kendini banlarsın (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Video atayim
senin ismin emrah annani sikiyorlar
kardeşim annnanın amcığın taze taze sikeyim cebinden 5 kuruş olmayan orospu evladının tekinden başka birşey değilsin ilerideki ülkeye zararlısın kim bilir akpartilisindir amına kodumun amcık beyinli teröristi seni ahhahah amına kodumun oğlu annendende özür dilemiyorum ama hakikaten orospuymuş bunu öğrendim bayağı biliyor işi 200 den 300 e çıkardı fiyatını

Credits
5,864
Rating - 100%
kardeşim annnanın amcığın taze taze **Küfürbaz** cebinden 5 kuruş olmayan orospu evladının tekinden başka birşey değilsin ilerideki ülkeye zararlısın kim bilir akpartilisindir amına kodumun amcık beyinli teröristi seni ahhahah amına kodumun oğlu annendende özür dilemiyorum ama hakikaten orospuymuş bunu öğrendim bayağı biliyor işi 200 den 300 e çıkardı fiyatını
Nasil sinirlendi KSDKDKDKD Senin dedenin mezarina tüküreyim Senin annenin amçina siçtim leş gibi kokuyor simdi ve dişleri sari oldu çis yaptim agzina ondan sonra ebeni aldim öldürdüm onu ve ebebin kalbini sikip annanin mezarina gömdüm götlek senin annan Emrah koş annani sikiyorum OCHHH ROOD ANNASI

• Haha
Reactions: Zns

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Nasil sinirlendi KSDKDKDKD Senin dedenin mezarina tüküreyim Senin annenin amçina siçtim leş gibi kokuyor simdi ve dişleri sari oldu çis yaptim agzina ondan sonra ebeni aldim öldürdüm onu ve ebebin kalbini sikip annanin mezarina gömdüm götlek senin annan Emrah koş annani sikiyorum OCHHH ROOD ANNASI
YAZIŞ şeklini siktiğimin kızı seni ananın o zerzelek parça pinçik olmuş amını sikeyim annen sağlıyor evinizin geçimini ananın amı ve götü sayesinde o yatalak baban ve özürlü kızlarından biri olarak kazanıyorsunuz anasının amındaki damarlara kadar soktumun kızı bu benım gunluk dozum amcığını satan eyşanların kızlarına böyle yapıyorum ben amına kodumun nickini almanca yapmaya çalışan kürt orospu evladı

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
neyse ben satışlarıma döneyim 2 fakir amk salağından ne beklerim biri mod olmuş götü 2 karış haya kalkmış indirebilen yok dolu sanırım biryerleri

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
escrow odasında cem abi ve diğerleri var diye küfür edemiyormuşsun korkak burada güven gelmiş ahahahahah götümle gülüyorum avel
benim birini dolandırmayacağıma emin olan spy ownerının modu bana gelmiş dolandırıcı diyor hiçbirzaman kanıt bulamaycaksın çünkü öyle birşey yok avellll :)

Credits
98,910
Rating - 100%
@roodmicks Seni geçen banlayan bendim. Bir kişiyle ticaret yapacağım diyorsan adam gibi yapacaksın. Mavi tiki hakketmediğini düşünüyorum. @Zns ye ettiğin hakaretler, aşağılama sen kimsin ya? Hayır haklı bir tarafında yok. Hem haklıyım hem güçlüyüm diye kendini savunman komiktir.

Forum kuralları 5,6 ve 11. maddelerden dolayı hem tikin iptal edildi. Hemde 3 gün forumdan banlandın.

Last edited:
Credits
201,695
Rating - 95.2%
roodmicks zns nin sana telegramdan küfür etmesi yanlış birşey, hiçbir üyeye telegram insta küfür edilemez, ama bende senin konuşma uslubunun bozuk olduğunu biliyorum, konuşma tarzın biraz tahrik edici açıkcası, bu yüzden Zns yi tahrik ettiğini düşünüyorum, roodmicks bu sinirli hallerini bırakman gerekiyor, uyumsuzluk yapıyorsun , daha öncede banlandın bu hallerin yüzünden.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread