Yeter Sikella Yüzünden ban Yemekten bıktım aq (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,616
Rating - 100%
Abi normal Arkadaslarla Cheat Yapıyoduk Ağzımdan sikella ile alakalı hiç bişey çıkmadı Cheatdekiler şahit o durduk yere bunu yazdı
IMG_20210809_010455.jpg
Bu Kaşarı Ben condom olsa sikime takmam ama sürekli ban yiyorum
Siz benim ortalığı karıştırdığımı düşündüğünüz için banlıyonuz beni ortalığı sürekli bu minik kaşar karıştırıyor.

@Mectruy @Al Simmons @l33t @Zns Yeter Banlamayın Artık ALLAH Rızası için gına geldi haksız yere her saat başı ban yiyom.

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
Abi normal Arkadaslarla Cheat Yapıyoduk Ağzımdan sikella ile alakalı hiç bişey çıkmadı Cheatdekiler şahit o durduk yere bunu yazdı
View attachment 22644
Siz benim ortalığı karıştırdığımı düşündüğünüz için banlıyonuz beni ortalığı sürekli bu minik kaşar karıştırıyor.

@Mectruy @Al Simmons @l33t @Zns Yeter Banlamayın Artık ALLAH Rızası için gına geldi haksız yere her saat başı ban yiyom.
:D

Credits
8,954
Rating - 0%
View attachment 22644

Ağla

Credits
4,373
Rating - 100%
Hahahahhah bu kız seni tımarhaneye sokacak az kaldi hahahahahha çee
bu arada cidden bazı mod'lar bizi dinlemeden kızın karşısında kim olursa olsun direkt banlıyor forum oyun parkına döndü abi o kadar emek verdim rütbe kastım etekli bir kız yüzünden haksız yere banlandım forum yavaş yavaş kötüye gidiyor haberin olsun.

Credits
8,954
Rating - 0%
bu arada cidden bazı mod'lar bizi dinlemeden kızın karşısında kim olursa olsun direkt banlıyor forum oyun parkına döndü abi o kadar emek verdim rütbe kastım etekli bir kız yüzünden haksız yere banlandım forum yavaş yavaş kötüye gidiyor haberin olsun.
Bazı modlar dediğin 1 tane @Aspect var ve ben de hakaret ettiysem onların banını yiyorum gerçi o zamanlar gözünüze tren giriyor ama olsun

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,616
Rating - 100%
Hahahahhah bu kız seni tımarhaneye sokacak az kaldi hahahahahha çee
Abi senden bu şekil davranmanı beklerken
bide bizi banlıyon ayıp ediyon Sönmez Reisin bi lafı var 250 gram amınla Aile sakinlerime Laf edersen Götüne Kaynar Su Dökerim Diye 😂

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,616
Rating - 100%
Bazı modlar dediğin 1 tane @Aspect var ve ben de hakaret ettiysem onların banını yiyorum gerçi o zamanlar gözünüze tren giriyor ama olsun
He ban yiyon ailevi değerlerime küfür ettin kanıtlarıyla reportladım defalarca Hala aktifsen nasıl ban yiyon ki 🤔 görünmez ban mı atıyolar acaba

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,616
Rating - 100%
Bende Bi Orosbuyu bi kere sikerim konuyu kilitleyin daha Sikellaya prim vereninde amınakoyim ama mümkünse sikella yüzünden bende ban yemim 8.ci oldu bu stelladan daha çok emeğim var forumda

Credits
4,373
Rating - 100%
bak güzel kardeşim hakaret eden sensin bunu kendinde söyledin hemfikiriz, ama bir bilgisi olmayan mod geçmişe bakıp beni suçlu gördü ve banladı bu ne demek oluyor seni koruyor çünki geçmişte her şey var ya kör olması lazım yada ikinizin gizli aşkı olması lazım başka açıklaması yok.

Credits
8,954
Rating - 0%
bak güzel kardeşim hakaret eden sensin bunu kendinde söyledin hemfikiriz, ama bir bilgisi olmayan mod geçmişe bakıp beni suçlu gördü ve banladı bu ne demek oluyor seni koruyor çünki geçmişte her şey var ya kör olması lazım yada ikinizin gizli aşkı olması lazım başka açıklaması yok.
Gizli aşk mı lan tanımıyorum bile onu amk PQNDPWNDPWMFĞQMDĞLS

Credits
201,695
Rating - 95.2%
dilay yerine ahmet mehmet olsaydı aslında merak ediyorum nasıl bir mağduriyet çıkaracaktınızda üyenin banlanması için baskı oluşturcaktınız ? ters düştüğünüz üye kız olduğu için hemen aşk var, nude atıyor, 250 gramı için kollanıyor vs gibi topluluğun kolayca ikna olabileceği argümanları kullanmaktan utanmıyorsunuz ! forumda kuralları daha fazla çiğneyen taraf siz olsanızda rakibinizin kız olmasından faydalanıyorsunuz, bu iğrenç toplum linciniz twitter gibi lağım mecralarda işe yarar ama spy'da işe yaramaz ! bir üye ile rakip oluyorsunuz ve onunla mücadeleye giriyorsunuz ama baş edemeyip hergün banlanma ayinleri düzenliyorsunuz, sabah akşam küfür yağdırdığınız kız üye ise bikere konu açmıyor bikere şikayet etmiyor, size sizin gibi küfür ediyor sonra logout olup çıkıyor, soruyorum gerçekten hanginiz delikanlı ? bence bu kız daha delikanlı, en azından tek başına mücadele ediyor ve bana bikere bile gelip bu üye böyle yapıyor "ceza vermicekmisiniz?" diye şikayette bulunmuyor, bulunmuyor çünkü aşağıdaki screende göreceğiniz gibi kurallar dışına çıktığını düşünmediğimiz hiçbir üyeyi hiçbirkimse için banlamayız.

Ya ben bu forumdan öz abimi banlamış biriyim kurallar dışına çıktığı için ! adam benle 3 sene konuşmadı bunun için, ben burda dilaya memoya felanmı acıycam yada iltimas geçicem ? çee , kızlar karşısında yıkık olmayın özgüvenli olun, burada kız üyeleri pembe renk yaptık onu bile dert edindiniz ! bakın bu eziklik piskolojisidir, biz istiyorizki kız-erkek kaynaşsın forumda, sadece daşşak kokan forum olmaktan çıkalım, kızlarda bilişime ilgi duysunlar onlarada önem gösterdiğimizi görsünler, onlara pembe rütbe veriyoruz yeri geliyor mavi tık da veriyoruz, bunların hepsi teşvik amaçlı , spyhackerz olmadan önce sanal alemde 1 tane hackerliğe bilişime ilgi duyan kız yoktu ! piaysadaki tüm bilişimci kızlar ya spy yada imt den çıkmaya başladı, doğru yoldayız demekki.

Ayrıca kızın hesabına bakıyorum ban yemekten falafoş olmuş yeri gelmiş 14 gün banlı kalmış ve açılmamış bile, baya korumuşuz yani (!) okadar korunmuşki nerdeye üyeliğini silmediğimiz kalmış.

Mehmet Emir ban süren çok kısa olmuş, simons insaflı davranmış ancak ben üstüne 4 gün daha ekliyorum çünkü disiplinsizliğin had safhaya çıktı, sevdiğimiz bir üyesin kafa çocuksun felan ama foruma rahatsızlık vermeye başladın.

Buraya kişisel çıkarlarınız için yönetime uzun süredir attığınız ve sürekli zan altında bıraktığınız için bende onlarca screenden sadece bir tanesini koyuyorum, üyeden izin almadan özel yazışmamızı yayınladım, umarım kendiside kusura bakmaz artık.
Screen imt forumu dm den alınmıştır.

bade.png

Buda yediği banların logları, aslında daha fazlası var ama açıkcası üşendim onlarıda koymayı.

perma.png

Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread